Çekiş kaybı ve motor titremesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Kuddus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O ariza,kodlarinida yazsaydin daha,anlasilir olurdu

P0269 ve p0266 imiş diğer arıza kodları.servisten aradılar bugün motorun kurum temizlemesi yapılacakmış sorum devam ederse enjektörler değişecekmiş.ne yapmalıyım yardım lütfen

Mantikli enjektorlerinle ilgili bi skinti vsrsa turbondaki hava miktarini sensorlerin dusuruyor olabilir. Son attigin 2 hatanin 2 side enjektor hatasi. Bana sorarsan enjektorlerini serviste sokturmek yerine enjektorcuye gotur. Cunku enjektorunun tanesi 1500 ile 2000 tl arasi degisir iscilikle 4 enjektor sana 10.000 tl ye yakin fiyat cikarirlar. Sen isini enjektor ustasi cozer. tamiratini yapar

Peki p0299 arıza kaydı ne olacak.hatay dayım önerebileceğibiz usta var mı

Motor kurum temizlemesi 3500₺,sorun geçmezse enjektör değişimi,sorun geçmezse başka parçalarım değişimi diyor servis

Hicbiseyi temizletme. Enjektorcuye git bi ustaya enjektoru soktur enjektorleri makineye baglasin bi baksin skintiya.p0299 hava basincinin dusuk gelmesi hatasi. enjektorlerinde bu hataya neden oluyor olabilir. motor verimli calismadigi icin p0299 hatasina neden olabilir

2 numarali ve 3 numarali enjektoru soktureceksin. Soyledigin hataya gore

Karaman pompa diye biyer var googlede cikiyor antakyada yanliz hatay 'i bilmiyorum ama yakinmi uzakmi size

Eyvallah çok teşekkür edrrim

Motor kurum temizlemesi 3500₺,sorun geçmezse enjektör değişimi,sorun geçmezse başka parçalarım değişimi diyor servis
para kolay kazaniliyo saniyo bunlar herlade. 2015 model araba oyle kurum yapiyosa diyecek soz bulamiyom beyinlerinde problem var o servisin heralde

Geri