Cep Telefonlarımız

Telefonunuzun Sıfır Fiyatı

• 0 - 99 TL Aralığında

Oy: 4 2.3%
  • 100 - 199 TL Aralığında

Oy: 13 7.6%
  • 200 - 299 TL Aralığında

Oy: 21 12.3%
  • 300 - 399 TL Aralığında

Oy: 21 12.3%
  • 400 - 499 TL Aralığında

Oy: 24 14.0%
  • 500 - 999 TL Aralığında

Oy: 55 32.2%
  • 1000 TL ve Üstü

Oy: 33 19.3%

• Kullanılan toplam oy
    171
Of of of !!!!!! Bu yazdiklarin var ya, Mustafa 'ya kavgada bile soylenmez ! )))))))))))))) Mustafa simdi ayyyyyfonuna savas cigligi programini yukleyip ataga gecer ))))

Klavye hariç olan kısmı sadece ben demiyorum ki dünya böyle söylüyor internette ve dokunmatik ekranda iyi dış kasa görüntüsü de güzel geri kalanda vasat ve bir sürü özellikten mahrum ;)

Iphone un klavyesi kesinlikle tuşlu klavye konforunda değil hatta N97 nin yarısı E90 ın 3 te biri Nokia 9500 ün ise 10 da biri bile olamaz çünkü arkadaşımın Iphone u 1 hafta bendeydi bu klavye mevzuunu çok iyi test ettim bu yüzden kendi tarafımda yoruma bile açmıyacağım.

Ama Iphone internette gerçekten muhteşem skyfire opera ve diğerleri yüklenmiş symbian larda Iphone kadar olamıyorlar Iphone un menü kullanımı da oldukça iyi ama işte o kadar çünkü geriye kalan ne varsa Iphone symbian ın gerisinde kalıyor

doğrudan MP3 leri çalmıyor, ofis desteği yok, açıkçası ben fotoğraflarını da beğenmedim , GPS sanırım hiç yok, görüntülü konuşmada galiba yok, bluetooth özelliği sorunlu, E90 kullanıyorum evet biraz büyük ama bence Iphone un yanında mercedes gibi
Klavye konusu tercih mesele. Benimde en büyük şikayetim fiziksel klavyeli cihazların daha kaba olması. En azından incelikten ödün veriyorlar. Resistif ekranlı bir sanal klavyede birazda olsa zorluk çekmek normaldir ama kapasitif ekranlı bir telefonda alıştıktan sonra pek sorun olmuyor. Tabi bakmadan yazmayı aklınızdan çıkarın:) Çünkü imkansız gibi birşey.

iPhone kaçıncı nesildi bilmiyorum ama GPS sadece ilk nesilde yoktu. O da ülkemizde resmi olarak satılmadı zaten. Şu an mevcut navigasyon programları ile bu konuda çok çok iyi iPhone.
Diğer kamera, bluetooth önemli ise sizin için iPhone kötü bir tercih demektir.
Ama şunu söyleyeyim. Sürekli telefon değiştiren ben, 2 yıldır iPhone kullanıyorum. İlk nesilden beri. Sıkılmamanız için çok sebep var:)

Kaan abiye cevap vermeyeceğim...

Klavye konusu tercih mesele. Benimde en büyük şikayetim fiziksel klavyeli cihazların daha kaba olması. En azından incelikten ödün veriyorlar. Resistif ekranlı bir sanal klavyede birazda olsa zorluk çekmek normaldir ama kapasitif ekranlı bir telefonda alıştıktan sonra pek sorun olmuyor. Tabi bakmadan yazmayı aklınızdan çıkarın:) Çünkü imkansız gibi birşey.

iPhone kaçıncı nesildi bilmiyorum ama GPS sadece ilk nesilde yoktu. O da ülkemizde resmi olarak satılmadı zaten. Şu an mevcut navigasyon programları ile bu konuda çok çok iyi iPhone.
Diğer kamera, bluetooth önemli ise sizin için iPhone kötü bir tercih demektir.
Ama şunu söyleyeyim. Sürekli telefon değiştiren ben, 2 yıldır iPhone kullanıyorum. İlk nesilden beri. Sıkılmamanız için çok sebep var:)

Kaan abiye cevap vermeyeceğim...

E cevap vermissin ya iste !:)

E71..bir yıldır kullanıyorum ve mükemmel.. dizayn olarakta özellik olarakta harika.
E72 çıktı benim telefonun üstüne ama değiştirmeyi bile düşünmedim, dizayn olarak E71 daha güzel bence..

samsung sgh i450 375 TL

bende samsung gt-s5233wıfı kulanmaya başladık kullanımı cok guzel tavsıye ederım bıladerede f480 modelını aldık guzel

Geri