Cep Telefonlarımız

Telefonunuzun Sıfır Fiyatı

• 0 - 99 TL Aralığında

Oy: 4 2.3%
  • 100 - 199 TL Aralığında

Oy: 13 7.6%
  • 200 - 299 TL Aralığında

Oy: 21 12.3%
  • 300 - 399 TL Aralığında

Oy: 21 12.3%
  • 400 - 499 TL Aralığında

Oy: 24 14.0%
  • 500 - 999 TL Aralığında

Oy: 55 32.2%
  • 1000 TL ve Üstü

Oy: 33 19.3%

• Kullanılan toplam oy
    171
navi içinde nokia maps'i kullanmanız hata. Nokia'nın işi gps programı değil ki, nokia gps'ini koyar, program size kalmış. garmin yükleseydiniz keşke. en ufak sokaklara kadar detaylı gösteriyor.

fotoğraf konusunda haklısınız, özellikle karanlık ortamlardaki çekimler çok fena.
Gökhan'ın dediği gibi foto mak. taşıma imkanı olmadığı acil durumlarda kullanılır.

internet ile ilgili yaşadığınız sorunu da az buçuk tahmin ediyorum.
telefonun kendi tarayıcısı flashları göstermiyor. onun için de skyfire kurmalısınız.
bunlarda basit şeyler, skyfire kurmak 1 dk. bile sürmüyor, garmin de 5-10 dk arası değişir.
sonuçta adamlar bu imkanları sağlıyor.

sizin yaptığınızı otomobile uyarlarsak, sürekli şehiriçi evden işe işten eve kullanım için 3.000-4.000 cc araç almak gibi birşey olur sanırım. o motorla yapabileceğiniz çok şey var ama şehiriçinde kullanıp çok yakmasından şikayet etmek gibi birşey oluyor sizinki :)

Bu kısım bana itafen yazılmıştı sanırım =)

Evet, tabi iphone daha iyi sonuç veriyordur. Abimde de var az çok biliyorum. Ancak telefon bana göre bir iş değilmiş. Nokia 1203 tam benim aradığım, hızlı pratik, düşünce bir şey olmuyor, çalınsa dert değil.
Benim hayatım zaten elektronikler içinde geçiyor. Bana göre bir şeyi aldığında çalışmalı, araştıra araştıra ordan bunu yükle şurdan şunu şeklinde olmamalı. Nitekim gps i hic bir zaman çalışmadı. Küçük ekran çok zor geldi bana. Iphone olsaydı da boyle olcaktı. Ama tabii yanınızda taşımak pratik bir durum. Bu saydığım olumsuzluklar sadece bana göre olumsuzluk, kendime adıma yazdığım şeyler tabi. Yeni cihazlar çözüp öğrenmeye vakit ayıramıyorum.

Harbiden herkese helal olsun ! Ben daha dun ne yedigimi hatirlamiyorum, millet kullandigi butun telefonlari hatirliyor !!20 yildir cep telefonu kullandigima gore, yilda 3-4 kere degistirdigime gore en az 60 telefon almisim demekki. Offff..... Ne para verdigimi hesaplamak bile istemiyorum ((((

Bu kısım bana itafen yazılmıştı sanırım =)

Evet, tabi iphone daha iyi sonuç veriyordur. Abimde de var az çok biliyorum. Ancak telefon bana göre bir iş değilmiş. Nokia 1203 tam benim aradığım, hızlı pratik, düşünce bir şey olmuyor, çalınsa dert değil.
Benim hayatım zaten elektronikler içinde geçiyor. Bana göre bir şeyi aldığında çalışmalı, araştıra araştıra ordan bunu yükle şurdan şunu şeklinde olmamalı. Nitekim gps i hic bir zaman çalışmadı. Küçük ekran çok zor geldi bana. Iphone olsaydı da boyle olcaktı. Ama tabii yanınızda taşımak pratik bir durum. Bu saydığım olumsuzluklar sadece bana göre olumsuzluk, kendime adıma yazdığım şeyler tabi. Yeni cihazlar çözüp öğrenmeye vakit ayıramıyorum.

GPS'in çalışması için açık alanda 10 dk beklemek lazım :D
telefonun çok ince olduğu göz önüne alınırsa, telefonun içindeki gps'in büyüklüğünü tahmin bile edemiyorum :S sim kart gibi birşey yaptılar heralde..
dolayısıyla verim olarak araçlarda kullanılan büyük gps'lerden daha zayıf tabiki.
ama uyduyu bulunca kaybetmiyor.
mesela otobüste 120 ile giderken açıyorum, 8-10 dk arasında uyduya bağlanıyor.
artı bilgi olması için söyledim.

bu arada bu devirde araştırmak şart.
telefonlar artık eskisi gibi arama ve mesajdan ibaret değil. birçok özelliği var.
e72 değil iPhone'da almış olsaydınız sağdan soldan araştırarak birşeyler bulmak zorundasınız. :good:

bi çok telefon değiştirdim ve özellikle hep samsung aldım ondan başkada telefon kullanmıyorum çok memnunum şuanki telefonum samsung i 900 omnia : )

GPS'in çalışması için açık alanda 10 dk beklemek lazım :D
telefonun çok ince olduğu göz önüne alınırsa, telefonun içindeki gps'in büyüklüğünü tahmin bile edemiyorum :S sim kart gibi birşey yaptılar heralde..
dolayısıyla verim olarak araçlarda kullanılan büyük gps'lerden daha zayıf tabiki.
ama uyduyu bulunca kaybetmiyor.
mesela otobüste 120 ile giderken açıyorum, 8-10 dk arasında uyduya bağlanıyor.
artı bilgi olması için söyledim.

bu arada bu devirde araştırmak şart.
telefonlar artık eskisi gibi arama ve mesajdan ibaret değil. birçok özelliği var.
e72 değil iPhone'da almış olsaydınız sağdan soldan araştırarak birşeyler bulmak zorundasınız. :good:

Adaş 5800 ın gps i diğer araç gps leri gibi kapalı alanda ve bulutlu havalarda zayıflık gösteriyor doğaldır... Yolda giderken bağlanmaya çalışınca uzun sürebiliyor fakat ben kullanacagım zaman araca binmeden 1 dk kadar önce açıyorum( eğer kullanıcaksam ) zaten bazen 10 sn de bile bağlandığı oluyor.Sonrasındada sinyali yakaladımı kaybetmiyor zaten..

ben ilk telefonumu gazeteden aldım alcateldi galiba onun üzerine bir çok cep tlefonu aldım siemens sl45 ten 3310 a kadar birçok model onunda bu işin sonu olmadığını anladım şu an nokıa 6680 kullanıyorum sıfırdan beri bende şu ana kadar sıkıntı yok burdan şu ortata çıkıyor tam bir tüketim toplum olmuşuz düşündürücü bir durum

Harbiden herkese helal olsun ! Ben daha dun ne yedigimi hatirlamiyorum, millet kullandigi butun telefonlari hatirliyor !!20 yildir cep telefonu kullandigima gore, yilda 3-4 kere degistirdigime gore en az 60 telefon almisim demekki. Offff..... Ne para verdigimi hesaplamak bile istemiyorum ((((

16 yıldır demek istediniz heralde :)

Iphone un klavyesi kesinlikle tuşlu klavye konforunda değil hatta N97 nin yarısı E90 ın 3 te biri Nokia 9500 ün ise 10 da biri bile olamaz çünkü arkadaşımın Iphone u 1 hafta bendeydi bu klavye mevzuunu çok iyi test ettim bu yüzden kendi tarafımda yoruma bile açmıyacağım.

Ama Iphone internette gerçekten muhteşem skyfire opera ve diğerleri yüklenmiş symbian larda Iphone kadar olamıyorlar Iphone un menü kullanımı da oldukça iyi ama işte o kadar çünkü geriye kalan ne varsa Iphone symbian ın gerisinde kalıyor

doğrudan MP3 leri çalmıyor, ofis desteği yok, açıkçası ben fotoğraflarını da beğenmedim , GPS sanırım hiç yok, görüntülü konuşmada galiba yok, bluetooth özelliği sorunlu, E90 kullanıyorum evet biraz büyük ama bence Iphone un yanında mercedes gibi

Iphone un klavyesi kesinlikle tuюlu klavye konforunda deрil hatta N97 nin yarэsэ E90 эn 3 te biri Nokia 9500 ьn ise 10 da biri bile olamaz зьnkь arkadaюэmэn Iphone u 1 hafta bendeydi bu klavye mevzuunu зok iyi test ettim bu yьzden kendi tarafэmda yoruma bile aзmэyacaрэm.

Ama Iphone internette gerзekten muhteюem skyfire opera ve diрerleri yьklenmiю symbian larda Iphone kadar olamэyorlar Iphone un menь kullanэmэ da oldukзa iyi ama iюte o kadar зьnkь geriye kalan ne varsa Iphone symbian эn gerisinde kalэyor

doрrudan MP3 leri зalmэyor, ofis desteрi yok, aзэkзasэ ben fotoрraflarэnэ da beрenmedim , GPS sanэrэm hiз yok, gцrьntьlь konuюmada galiba yok, bluetooth цzelliрi sorunlu, E90 kullanэyorum evet biraz bьyьk ama bence Iphone un yanэnda mercedes gibi

Of of of !!!!!! Bu yazdiklarin var ya, Mustafa 'ya kavgada bile soylenmez ! )))))))))))))) Mustafa simdi ayyyyyfonuna savas cigligi programini yukleyip ataga gecer ))))

Geri