cila yapmak..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan danger16
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sonax renkli cila boyayı inceltir mi(balmumu içerikli)

• Kullanılan toplam oy
    137
tampon parlatıcı ne tavsiye edersiniz arkdaslar cila yaparken tamponlara sürmüştük araç dah yeniyken :( siyah tampon giri gibi duruyo nası parlatırız

sıvı silikonu öneririm jel silikon die de geçer hem tampolara ıslak görünüm verir hemde plastik emdiği için cila vs sebebiyle oluşmuş beyazlıkları kapatır Car Jack marka vardı sanırımm

cila boyayı inceltmez. aksine boya üstünde jelatinimsi bir katman oluşturarak korur..

sıvı silikonu öneririm jel silikon die de geçer hem tampolara ıslak görünüm verir hemde plastik emdiği için cila vs sebebiyle oluşmuş beyazlıkları kapatır Car Jack marka vardı sanırımm
ben de gecen gun elıme ne gecse sıkıyordum arabanın bıryerlerıne elıme kalıp ayırıcı sprey gecmıs ınan tampon cıtaları ve lastıklerı komur gıbı yaptı ben de merak edıp ıcerıgını okudum o zaman anladım kalıp ayırıcı oldugunu :) artık faydalı mı zararlı mı bılmıyorum zaten ne onemı var degıl mı muhım olan sıyahlık :)

nasıl kalıp ayırıcı abi kalıcı oldumu olduysa bizde kullanalım uzun sürmüyor ıslak görünüm

ya bende 20 gun falan gıttı sonra etkısı kactı tabıı ama ıcınde cok ınce yağ varmıs, sanırım o parlattı ama ben cıtaları boyadıgım halde o sıyahlıgı elde edememıstım ustelık lastıklerı ve torpıdoyu da komur gıbı yaptı torpıdo hala yanı 2 aydır yenı gıbı ınan ben de sarırdım

ımzadakı aracı kendım cıla makınasıyla yaptım
cıla carpex carnauba cılası ıslak gorunum..

tampon parlatıcı ne tavsiye edersiniz arkdaslar cila yaparken tamponlara sürmüştük araç dah yeniyken :( siyah tampon giri gibi duruyo nası parlatırız
Walla buğra bizde siyah tamponlara badem yağı sürüyoz çok dehşet parlatıyo hatta araçtan anlamayan arkadaş tamponları neden siyaha boyadınız dediydi:kop: ama gerçekten buğra parlatmak için tek derim badem yağını:)

Geri