cila yapmak..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan danger16
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sonax renkli cila boyayı inceltir mi(balmumu içerikli)

• Kullanılan toplam oy
    137
bende Aurı Gold kullanıyorum set halinde aldım çok güzel reklamlarını görmüşsünüzdür bir çoğunuz.zaten pasta çok lüzümsüz geliyor bana :)

bende Aurı Gold kullanıyorum set halinde aldım çok güzel reklamlarını görmüşsünüzdür bir çoğunuz.zaten pasta çok lüzümsüz geliyor bana :)

valla bnde bi ara sipariş vermiştim, 2set gelmişti.. çok da memnundum ama bitti.. ve bidaha nası sipariş vercemi bilmiorum...

bi arada Ankara'daki Koçtaş'ta satılıodu, onuda sora alırım die erteledim, bidaha da göremedim...

cila boyaya ve vernige yararlidir, inceltmez..

sonax'i bilmem ama bi kere turtle wax'in normal cilasi degilde nano teknoloji cilasini ambalajina kanip ve turtle'a guvenerekten almistim. bu kadar irenc bir cila hayatimda gormedim..motosikletimi bi haftasonu sisenin yarisiyla (ki normalde ceyreginin bile bitmesi olagan disi birseydir) cilalamama ragmen hicbir parlaklik elde edemedim..hatta bi kac gun sonra kirlendiginde yikamaciya goturup yikattirdim ve sonuc daha iyiydi yani yikandiginda bile daha parlak ve ciziksiz gorunuyordu..daha sonra cilayi incelemek icin elime aldim ve kapagini actigimda baya bi sulandigini gordum..normalde cilalar bekledigi zaman kafif sulanir ama bu bariz su icerisindeydi..siseyi baya bi calkaladim ve elime bir miktar aldim..kivami hala iyi degildi ve hafif suluydu..gercekten 20 milyon vermeye degmicek berbat bi cila, kimseye kesinlikle tavsiye etmiyorum.

kesinlikle inceltmez 5 yıldır kullanıyorum inceltse araç da boya kalmazdı:D

Araca yararlı bısey bence sadece cıla pasta cıla atmak mantıklı gelmıor sonax bı kere ısım yapmıs garantı werıor hıc bı sorun cıkmaz :D

ıslak gorunumlu carnauba cılası kullanın arkadaslar
sadece cıla atmıyorsunuz araba ıslak gorunmlu olarak parlıyor sıpır sıpır suda gıbı ımzadakı arac bu sıstemle yapıldı

Of course inceltmez

pasta temizleyici olduğundan inceltir.. ama cila koruyucu olduğundan inceltmez. tam tersine koruyucu bir katman yaptığından biraz daha kalınlaştırır.

Boyayi Incelten Pasta Ciladir Normal Cila Inceltmez Arkadasim

Geri