Civic istemeli miyim ?

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabası olmayan biri sorsa civic al derim güzel araç.. fakat vectrası olan biri sorarsa senin aracın ondan her yönüyle çok daha güzel derim. vectradan inilip civice binilmez bence!

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
vectra 1.8 ve sunrooflu olsa civic yanına yaklaşamaz....
vectranın civic karşısında tek handikapı performans ve yakıt tüketimi...

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir çoğunuz en baştan hayır diyecek ama son 10-15 gündür bende bir civic aşkı başladı...Nerde görsem dikkatlice bakmaya basladım özellikle siyah rengi cok hosuma gidiyor...
Gelelim konuya belki biliyorsunuzdur ekim '07 model vectra comfortum var ama bu civic aşkı beni düsündürmeye basladı ;)

Sizce Vectra===>Civic olur mu soru açık ;)

CIVIC Sedan ELEGANCE 40.900YTL liste fiyatı:confused:

V azgeçilmeyecek
T ek makina
E n lerin ve efsanelerin
C anına okurcasına............ ama iş vectraya gelince biraz da düşünmek lazım o da apayrı bir dünya :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
civic genel anlamda güzel araba da son kasası alman-japon ikilemi arasında kalmış gibi biraz.yakıtı az değil hatta vectradan çok da farklı yakmayacağını düşünmüyorum iddia ediyorum, birçok defa otomatik vitesli modelini kullanmış olarak.performans konusunda sanki araç 125 hp değil gibi.yol sesi her zamanki gibi standart donanımda.kişisine göre değişir ama sadece tasarım ve donanımı için alınır alınırsa da....

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bir araba hakkinda karar verebilmek icin 1 ay kadar her kosulda surmek gerekir. Test surusleri nispeten bir fikir verebilir, daha iyi bir gozlem icin tanidigimizin aracini surmekte karar vermeyi kolaylastirir.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
civic elegance pek sınıf düsüsünü hissettirmez gibime geliyo :)
ya abi nasıl hissettirmez araç elegance donanımlı oldumu D segmentine mi yükselio bi kere konforu yakalaması imkansız lastik çapları farklı yol tutuş vectra bi sınıf üstte olması sebebiyle astradan bile daha sessiz ee civic in astradan sesli olduğunu düşünürsek neresi hissettirmez sınıf düşüşünü :mad:

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar eski kasa civic kullanıcısı olarak araç konusunda tek sıkıntı biraz iç gürültü yalnız çok da abartılı değil ben 2008 astra test ettim benzinli olduğunu bildiğim halde yanımdaki satış görevlisine dizel mi bu diye sormuştum(aynı parkuru önce ve sonra kendi aracımla geçtim) bana çok gürültülü gelmişti. Ama başka arkadaşların da dediği gibi sınıf farkı var civic ile vectra aynı sınıfda değil. vectra nın muadilli accord. Yakıt konusuna gelince karışık yeni civic 9.8 civarında daha aşagıya kesinlikle düşmüyor.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca donanım olarak hiçbir civic 1.8 de dahil vectra ya yaklaşamaz.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak kardeş yapma ya c2 vectra ile civic bir olur mu hiç.aman derim.bence kıymetinin bil süper bir aracın var ama yinede senin zevkin senin kararın selamlar

Buraq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. sayfa civic
2. sayfa vectra diyor :)

arabamı seviyorum tabi ki pek sikayetimde yok severek binmekteyim
ama civicte güzel be abi :)