combo, corsa c kronik volant çözümü

bu sabit volant ne işe yarıyor ne gibi bi kronik sorun vardı daha önce ?

debriyajı ayagınızdan çektiginiz zaman lak lak lak diye ses yapıyor müzik eşliginde hafif debriyaja ayagınızla dokundunuz zaman ayagınızın altına vurma yapar ses çogaldıgı zaman oynak volantta iki parça oldugu için oynak volant ortadaki yuvarlak cenber yerinden fırlayıp konpile şanzumanı paran parça yapması birde araçın oynak volant yüzünden geç çalışması tabiki bu yazdıklarımı bir uzman opel ustası bakıp karar vermesi gerekli

bu volan sorunu tüm corsa c lerde varmıdır acaba? benimki 90000kmde 2006 corsa c cdti easytronic... çok nadir olarak vitese geçince ilk kalkışta aşırı silkeliyo ama diğer vites geçişlerinde hiç sıkıntı yok..

arkadaşlar selam,
benim arabadan olanlara soruyorum,
1.3 cdti corsa yani,
gaza basınca motordan sanki hava emiyormuş gibi yada üflüyormuş gibi nefes gibi bi ses gelmeye başladı, gaza yüklenince oluyor ama normalde yok, gaza bastıkça artıyor tabi, turbodan olabilirmi sizce, yada sizin arabalardada böyle bi ses geliyomu,
volant sesini kestik ya değişik sesler kulağa gelmeye başladı artık, belkide normaldirde önceden benmi duymuyordum diorum :))

Merhaba. bende aynı araç var 2005 model benim araçtada aynı ses var daha önce yoktu bundan 4 ay önce büyük bir su birikintisinin içinden geçtikten sonra hem volandan hemde o senin bahsettiğin sesten gelmeye başlamıştı. bu aralar volan iyice sapıttı aracı kaldırırken stop edecek kadar sendeliyor. Yorumları okudum Astra f 1.6 volanı taktıran arkadaşlar eğer memnunsa bende taktırmayı düşünüyorum. Kimin yaptığını çözemedim ama ustaya ulaşacağım bir telefon varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar. Aynı sorun benim araçtada var. 680 sadece volan + işçilik mi baskı balatada dahilmi bu fiyata.

konuyu takip ettiyseniz,istanbulda şuan 2 çeşit volan uygulanıyor, volan ve baskı balata değişiyor, baymustang arkadaşımıza ulşırsanız yerli dökme volan+baskı balata+işçilik 550 TL,astracoupedriver arkadaşımıza ulaşırsanız italyan diye bahsi geçen volan+baskı balata+işçilik 680 TL , bu kişilere ulaşın dememin sebebi araçlarına taktıran kişiler olmaları, yer ve telefon konusunda yardımcı olacaklardır.

konuyu takip ettiyseniz,istanbulda şuan 2 çeşit volan uygulanıyor, volan ve baskı balata değişiyor, baymustang arkadaşımıza ulşırsanız yerli dökme volan+baskı balata+işçilik 550 TL,ulaşırsanız italyan diye bahsi geçen volan+baskı balata+işçilik 680 TL , bu kişilere ulaşın dememin sebebi araçlarına taktıran kişiler olmaları, yer ve telefon konusunda yardımcı olacaklardır.

Günaydın. Evet konuyu takip ediyorum verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. astracoupedriver arkadaşımız da pm ile telefon numarasını bildirmiş bugün arayıp görüşecem ve randevu alacam iyi günler

Kerem Bey hayırlı olsun güzel günlerde sağlık afiyetle binin izlenimlerinizi her zaman bekliyoruz.

Nihat bey tesekkurler darısı basınıza...elbette kullandikca yazicam

Bu arada size ve bu konuda görüşlerini ve tecrübelerini paylaşan diğer arkadaşlara teşekkür ederim. Bu konuyu okumamış olsaydım ve oynak volan diye tabir edilen volanı taktırsaydım belki aynı sorun devam edecekti. verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Ustayla telefonda konustum bu cumartesiye randevu aldık gibi birsey yarın kesinlesecek. taktırdıktan sonra bende görüslerimi yazarım. Saygılar İlker KESKİN

Geri