combo, corsa c kronik volant çözümü

evet ilker keskin bey beni aradı tel ile kendisinide diger arkadaşların oynak volanttan nasıl sıkıntı çektilerse bu dertten kurtaydıysak ilker beyide bu dertten kurtaracagız bizi aramadan randevu almadan kesinlikle gelen araçları geri ceviriyoruz herkezin bilgisine randevu alınız lütfen msn den ulaşabilirsiniz bizlere

2 fiyat uygulaması var ben 550 milyona hallettirdim

bide 680 milyona var bide ikiside aynı şeyi yapıyor bi sıkıntı yok yani

iki tarafıda kötülememek lazım. sadece tarzı farklı

550 liraya takılan 1.6 astra f takılıyor
680 lirayada takılan 1.4 astra f takılıyor

ikiside ona göre tasarlanmıştır

550 liraya yapan opel istanbul şişlide

telide 0212 213 26 70

arkadaşlar şimdi ustamlar görüştüm

italyan sabit volant deniler aslında değilmiş

türkiyede üretliyor ve aynı fiyata 550 liraya yaplabiliniyor bilginize

ama hiç bi fark bulunmamaktadır

arkadaşlar şimdi ustamlar görüştüm

italyan sabit volant deniler aslında değilmiş

türkiyede üretliyor ve aynı fiyata 550 liraya yaplabiliniyor bilginize

ama hiç bi fark bulunmamaktadır

italyan sabit volant italyada yapılıyor arkadaşım bu bilgiyi kimden aldıysan sana yanlış bilgi verilmiş ve volantın arkasında seri nosu var parça katalogundan girdiniz zamanda cizimli olarak cıkıyor tr malı degildir arkadaşım volanttın arkasında orj seri nosu oldugu için vermiyoruz web sitesine farkındaysanız resimleri verirkende bize ait olan italyan volanttın arkasındaki seri nosu görünmesin diye yandan cektik verdik

tabii ki benim bunda menfaatim yok, servis benim değil sadece memnunum hem fiyat hemde işçilikte burası forum olmakla beraber burda paylaşıyoruz

ben bu sitede 2 senedir bu konuyu yazıyorum daha burda volan nedir diyenler vardı

benim burdaki bilgi vermemin sebebi net olmak ben bunu 2 gündür araştırıyorum hatta getiren adamları bile buldum maksat neye nasıl ve ne kadara ulaşmak

beni kimse yanlış anlamasın hatta yarın gidip italyan denilen seri nosu üzerinde olan volanı alıcam ve resmini çekicem

tabii ki benim bunda menfaatim yok, servis benim değil sadece memnunum hem fiyat hemde işçilikte burası forum olmakla beraber burda paylaşıyoruz

ben bu sitede 2 senedir bu konuyu yazıyorum daha burda volan nedir diyenler vardı

benim burdaki bilgi vermemin sebebi net olmak ben bunu 2 gündür araştırıyorum hatta getiren adamları bile buldum maksat neye nasıl ve ne kadara ulaşmak

beni kimse yanlış anlamasın hatta yarın gidip italyan denilen seri nosu üzerinde olan volanı alıcam ve resmini çekicem

tabiki verebilirsiniz bizde görmek isteriz orj italyan volantı bizim için bir sakıncası yoktur arkadaşım bu arada orj italyan volant romadan geliyor bilginize 0212 549 74 30

Son düzenleme:
Geri