Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hüseyin aramıza hoşgeldinnn.. Benim koltuklar gayet rahat ama bilmiyorum.. Ayrıca cam filmleri hafif kusurlu olarak muayeneden geçiyor..

Murat abi nasılsın görüşmeyeli :) bir ön sayfada fotolarım var abi..:)
Merhaba Niyazi

Baktım fotoğraflara

Ne güzel geçirmişin tatili

Maşallah

çay içerek garajın içinde olmakta çok güzelmiş özlemişim bu tadı yüreğinize sağlık dostlar.

Murat abimde gelmiş hoşgelmiş.

bu arada başkentimizden hüseyin kardeşimizde aramıza katılmış sefalar getirdin üstadım her zaman paylaşımlarını bekleriz.
koltuk için ne söylesek havada kalır oturma posizyonu ve yatırmaya göre değişebilir dün akşam altı saat kalkmadan sürdüm öyle aman aman bir yerimi acıtmadı bizim eski düldül kartal ile olsa üç gün kendime gelemezdim:)
filimleri hiç kafana takma hafif kusur derler alırsın ruhsata tamam yazsını huzurla binersin.

aleykümselam alper kardeşim şehrinden dün akşamın ilerleyen saatlerinde geçtim bayram trafiği ve araçta mızmızlanan bebeler yüzünden selam veremedim üstadım inş başka bir zaman diliminde görüşürüz.

selamın aleyküm sevgili garaj sakinleri.şu an ben her ne kadar farkında olmasam da ilerde olunca anlayacağım birşey var.o da çocuğu yarın okula başlayacak olan arkadaşlarımızın telaşı.Allah tüm velilere kolaylık v okula başlayan yeğenlerimize de zihin açıklığı versin.Allah gazalarını mübarek etsin.Allah utandırmasın.

garajı açık tutalım daima.boş kalmasın bereketi kaçar...

Son düzenleme:
Geri