Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selamın aleyküm sevgili garaj sakinleri.şu an ben her ne kadar farkında olmasam da ilerde olunca anlayacağım birşey var.o da çocuğu yarın okula başlayacak olan arkadaşlarımızın telaşı.Allah tüm velilere kolaylık v okula başlayan yeğenlerimize de zihin açıklığı versin.Allah gazalarını mübarek etsin.Allah utandırmasın.

aleyküm selam

Amin Allah razı olsun yunus kardeşim yaşını bilmediğimden kardeşim diye hitap ediyorum büyüğümsende kusuruma bakma
bu arada ben Xenon kit taktırdım belki elektronik aksam olarak garantiden çıktı ama diğer yönden garantisi devam ediyor o yüzden sorun yok :)
yok abim senden küçüğüm onu söyliyim.
sana birde bişey sorucam sanırım senin araçta deri döşeme vardı onun hakkında senden bilgi alabilir miyim bende benim arabaya yaptırmayı düşünüyorum da sana kaç patladı bu .

Sevgili Osman kardeşim yeni eğitim öğretim yılının sana ve eğitim ordumuzun diğer neferlerine hayırlı olmasını dilerim.Allah boğazınıza dert vermesin.sesiniz hep gür olsun.

yok abim senden küçüğüm onu söyliyim.
sana birde bişey sorucam sanırım senin araçta deri döşeme vardı onun hakkında senden bilgi alabilir miyim bende benim arabaya yaptırmayı düşünüyorum da sana kaç patladı bu .

yok kardeşim bende deri döşeme yok bülent abinin combo da deri döşeme var

ders zili çalarken bizde açalım garajın kepenklerini herkese kolaylık esenlik güzel bir gün diliyorum.

selamın aleyküm sevgili garaj sakinleri.şu an ben her ne kadar farkında olmasam da ilerde olunca anlayacağım birşey var.o da çocuğu yarın okula başlayacak olan arkadaşlarımızın telaşı.Allah tüm velilere kolaylık v okula başlayan yeğenlerimize de zihin açıklığı versin.Allah gazalarını mübarek etsin.Allah utandırmasın.

Günaydın arkadaşlar..

Aminnn inşallah .. Allah razı olsun Candan :)

Sabah saat 07:15 de evden çıktık ve başladı koşuşturma :D Bundan sonra artık okul servisleri onlar için koşturucak :)
Yüce Allah(cc) bizlere ve özellikle başta Osman kardeşimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimize sabır ve kolaylık versin...

Geri