Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selamın aleyküm herkese hayırlı işler hayırlı mesailer.umutlarla dolu bir güne daha başladık Allah'ın izniyle.Allah gönlümüze göre versin...

Bursa Orhaneli Çöreler köyü ziyaretinden kareler...

img5277.jpg

img5272o.jpg

img5264r.jpg

img5261i.jpg

img5373y.jpg

vitesi bulmakta zorlansamda:) köyün ekmek teknesi çamurda çukurda banamısın demiyor.

img5370e.jpg

benim tertibin inekleri.

img5360.jpg

img5353d.jpg

img5348.jpg

img5346s.jpg

img5338b.jpg

img5323.jpg

img5315.jpg

img5310.jpg

img5308.jpg

Öğlen yaklaşıyor karnım acıktı ve ben mısırlara bittim abiiii.. yeğenlerimde nede güzel yiyorlar maşallah :).. Ülkemin heryanı cennet mübarek :D

Niyazi abim haklısın ülkemin her yanı güzel ve anadolunun insanı gerçekten pırlanta gibi tertemiz kalpleri var misavirperver alçak gönüllü insanlar keşke zaman denen döngü sıkıca bizleri kavrayıp koşturmaca içersine bu denli almasa artık emekli yıllarına ötelenmiş günlerde daha çok gezmek gerek ülkemin cennet yerlerini.

İnşallah abi inşallah :) emekli dönemlerimizde gezmek tozmak nasip olur hepimize ama gönül isterki gençkende gezip görelim .... ama malum maddi ve manevi imkanlar ile sınırlı herşey.. hevesimizi ileriye ötelemekten başka çare yok abi :(

Neyse hayırlısı inşallah Allah(cc) sağlık sıhhat versin yeterki... gezmek tozmak zamanı geldiğinde olur nasıl olsa :)

Nihat abi royali coşturmuşsun. Maşallah ne güzel yerler memleke böyle işte her köşesi ayrı bir cennet.her köşesi ayrı bir hikaye anlatıyor insana.Allah hep böyle keyifli gezmelerde kullanmayı nasip etsin araçlarımızı.Allah bozmasın abi.

Nihat abi royali coşturmuşsun. Maşallah ne güzel yerler memleke böyle işte her köşesi ayrı bir cennet.her köşesi ayrı bir hikaye anlatıyor insana.Allah hep böyle keyifli gezmelerde kullanmayı nasip etsin araçlarımızı.Allah bozmasın abi.

evet candan gerçekten dediğin gibi ülkemiz bir cennet köşesinden alıntı gibi dört mevsimi bir arada yaşıyoruz ve samimiyetle söylüyorum anadolu insanı çok iyi kalpli çalışkan ekmeğini taştan çıkaran insanlar ve paylaşımcı.

geri kalan fotolarıda yükleyim garajımız renklensin.

evet candan gerçekten dediğin gibi ülkemiz bir cennet köşesinden alıntı gibi dört mevsimi bir arada yaşıyoruz ve samimiyetle söylüyorum anadolu insanı çok iyi kalpli çalışkan ekmeğini taştan çıkaran insanlar ve paylaşımcı.

geri kalan fotolarıda yükleyim garajımız renklensin.
devamını bekliyoruz abi gözümüz gönlümüz şenlensin.sayenizde oralara gitmiş kadar oluyoruz.

Geri