Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
5.7 litre yaktı ş. içi karışık.
maaşallah diyim ağabey, yine güzel bir değer yakalamışsın. bu en son yaktığın değeri nasıl elde ettin? vitesleri kaç devirde değiştirdin? birde sabit olarak hangi devirde gittin? yani diyelim ki, akan bir trafik, ama yakın takip yapmamak için 4' e atamıyorsun, 2' ile gidincede araç çok bağırıyor, 3 ile gitmek zorundasın. o zaman hangi devirle gidiyorsun. ben yaklaşık 2300 devirle gidiyorum.(nedenide araç 5.vites 90 km hızda 2300 devir yapıyor olduğuna göre en az yakıtı bu devirde harcıyor yaklaşık olarak)

evet son yakıt test verilerini açıklıyorum 120 ytl 630 km yaptık shell euro disel şehir içi

Son düzenleme:
dün kuşadasındaydık sabah arabayı boş araziye çektik akşam gittiğimizde arabnın yanında hiç araba falan yok bende azıcık gaz fren deniyim dedim valla yerde kum çakıl falan bir patinaj yapıyor combo görüceksiniz duygularım coştu combo ma karşı çok güzel bu arada combo ile spin atan varmı içimizde

Son düzenleme:
birde bizim arabanın üstünde çıtalar var yanlış anlaşılmasın tavanda paralel bir şekilde duruyor bu arabanın yakıt durumunu çok etkilermi acaba?

yük tabii ne kadar yük okadar orantıda etkiler 100 km 4 kişi farklı 2 kişi farklı yakıyor ona göre hareket et

Geri