Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tüm garaja güzel ve bereketli bir hafta dilerim..

Euordiesel fiyatı 3,01 e kadar indi.. haberlerde petrolün fiyatının 100 dolara kadar gerileyeceğini sölüyorlar.. iyi haber :D

Ayrıca çıtalar aracın rüzgarını fazla etkilemeyeceğinden yakıtı da etkilemez diye düşünüyorum.. ama tabi seninkin de yan duruyo galiba Melih... eğer fazla kalın değilse çıtalar aynı düşüncem geçerli yine :)

Son düzenleme:
rica ederim..;)
birde lastiklerimi yenileyecem lastik fiyatlarıda düşşse süper olacak.. para biriktiriyoRUMm :) 4 lastik ortalama 700-800-YTL civarı (michelin veya goodyear 185*60*15)

Arkadaşlar aydınlatma sistemi için OSRAM NIGHT BREAKER FAR AMPULÜ H7 ve OSRAM DIADEM SİNYAL LAMBASI AMPULÜ sipariş ettim. Siparişler elime ulaştığında fotoğrafları ve deneyimlerimi sizlerle paylaşıcam.

73684_E43D182604CC_2.jpg
73648_06321380BFC0_2.jpg

arkadaşlar son tüketim değerlerimi veriyorum. 96,74 litre eurodizel ile 1695 km yaptım. yaklaşık 5.7 litre/100 km. bu km nin yarısı klimalı. araç sürekli doluydu. (uzun yolda 2 büyük 2 çocuk+bagaj full. şehir içlerinde 4 büyük 4 çocuk.) bu yolun 555 km si şehir içi (istanbul+ankara), 1140 km si uzun yol(samsun-istanbul + istanbul -ankara). uzun yollar 90 ile 120 km/h arası(otobanda 2 defa kısa süreli klimalı ve yüklü 175 yaptım). mesela ankara şehir içi daha gevşekti ama istanbulda bazen 22 km yolu 80 dakikada gittim. ankarada hiç 5 e atamadım. şimdi ankaradayım yarın samsuna gideceğim. daha öncede yazdığım gibi, vitesleri 2500 devri geçince atacağım. seyir hızım 80-90 olacak. araçta 3 büyük 2 çocuk+ bagaj full olacak. 2000 devrin altına düşünce vites düşüreceğim. bakalım ne yakacak. bana göre fazla yakacak ama bakalım. denemeden belli olmaz.

Otoban çoğu yinede çok :( bu kasaya 1.3 olurmu be opel :@
12500 km ye geldi arka koltuktan ses geliyo fare sesi gibi bulamıyoruz :( sağ ön cam takılıyor kapanırken takır tukur ses yapıyor , sağ sürgülünün üstündeki conta düştü :( normalmi sorunlar acaba :D daha servise gidicek umarım sorun yaşamayız servislede

Geri