Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hayırlı haftalar bol kazançlar arkadaşlar

murat abi aramızdaydı pazar günü...allah razı olsun abi ayaklarına sağlık çok kalabalıktı ilgilenemediysem kusura bakma abi..garajdan başka gelenlerde olur diye düşündüm ama herkes pazar gününü ayarlayamıyor tabi..
combo-astra buluşması yapalım dedi murat abi o zaman tanışırız inşallah herkesle
sevgilerle

aleykümselam yasin safirinle aran nasıl benim royalin arka bagajına su dökülmüş kurutup temizledim ama arka taraftaki bagajı örten halımsı örtü pas tutmuş sağlık olsun.

aytekin abi kalabalık olmasına sevindim bir sonraki buluşmada görüşürüz inş.

Sevgili Arkadaşlar Hayırlı Günler Hepinize

Hafta sonu Astra'cı arkadaşların buluşmasına uğradım

Gerçekten muhabet-sohbet süperdi

Hepsinin çok selamları var

Başta Aytekin olmak üzere hepsi çok yakından ilgilendiler
Buradan bir kez daha teşekkür etmek istedim

sağol eksik olma murat abi ... bir dahaki sefere hep birlikte daha da güzel bir buluşma olacağına eminim..

işte geldim burdayım :)
nihat abi safirimle aram iyi de üzüyo beni bazenleri kalkışta kafa dikleyen safirim artık kafayı diklemiyor bayılıyor kalkışta tabi mazotu çeyrekteyken eskiden hiç böyle yapmazdı bi mazot aldım ordan şüpheleniyorum depoyu temizleticem

dün dik rampada durmuştum kalkışta kavramayı yapmadı istop etti eskiden canavar gibi atlıyordu rampalarda safirim :( napıcam bakalım ama eğer depoda su varsa onu koyan benziciye o para haram olsun ben bu kadar diyorum

geçenlerde kuzenimin okuduğu bi haberide söylemek istiyorum
benzin istasyonu nu denetlemeye giden yetkililer herşeye okey veriyor ama benzinliğin sahibi çok farklı bi sistem kurmuş denetlemeye gelindiğinde düğmeye basıp normal mazot u kullanıyor denetleme olayı geçtikten sonra tekrar düğmeye basıp kaçak mazotu devreye sokuyormuş adamın benzinlikte 22 adet kaçak mazot sakladığı depo varmış gerisini siz düşünün Allah böyle benzinliklerden mazot almayı nasip etmez inşallah

Geri