Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İstanbul-Bursa-Kocaeli-Sakarya'da bulunan COMBO'cular olarak güzel bir organizasyon yapmanın zamanı geldi artık diye düşünüyorum...

Bütün COMBO'cular bir araya geliriz süper bir organizsyon olur.

Yılmaz kardeşim Mustafa nın bana da sözü var
Bursa ya geldiğinde bana da ulaşırsan küçük bir Bursa toplantısı yaparız...
5052178362

ok inşallah katılmak isteyenler geçen sefer de olmuştu, ancak kısmet olmadı...inşallah birdahaki sefere tanışma fırsatı buluruz...

İstanbul-Bursa-Kocaeli-Sakarya'da bulunan COMBO'cular olarak güzel bir organizasyon yapmanın zamanı geldi artık diye düşünüyorum...

Bütün COMBO'cular bir araya geliriz süper bir organizsyon olur.

:good: aynen katılıyorum, fırsat bulup biraraya gelemdik, kış geliyor uludağda geçen sene izmirlilerle bir buluşma olmuştu, malesef ben iş yorgunluğundan ve gece çalıştığımdan sabah uyuya kaldığım için gidememiştim..:):D bu yıl yine geleceklermiş, aslında balık ekmekten sonra kışın da uludağ yapılabilir...

sinan abi eline telefonu almıştır yine çıldırıyordur :)
Allah herkese kolaylık versin sinan abime biraz daha fazla versin :)

Vallahi ben 1 aydır kullanıyorum. Kızdım Shel'e...

Bir de Opet'e gidince hizmet çok süper

Tuvaletlerden tut, market kısmına kadar her şey süper

Ben bundan sonra opet kullanıyorum

Geçen hafta depoyu full yapmıştım bakalım kaç kilometre gidecek yazarım buraya

selamün aleyküm;
ben artık totalden alıyorum ama total heryerde yok malesef.

arkadaşlar site arşivine bakarken yeni bir üye gördüm aynı adı ve soyadı taşıyoruz:)
Osman Karakaya...

Herkse hayırlı akşamlarrr..

Cumartesi günü çok ısınan bilgisayarımın işlemcisinin (amd x2 7750 BE) orjinal fanını değiştiriyim dedim.. Gittim Vatan Computerden 26-TL ye fan aldım. Eve geldim. Eski fanı söküyüm derken işlemci elimde kaldıı... Takıyım derken bir tane pimini kırdım ve souççççç 26-tl lik fan takıyım derken 160-tl ye aldığım işlemciden oldummm...
Dünde gidip Elektro World den 170-TLye yeni bir işlemci aldım (AMD x3 Phenom 8650) ve oradaki teknik servisteki arkadaşlara taktırdım ve nasıl takılması gerektiğini acı ve pahalı bir tecrübe ile öğrendim..

Neyse bugünde şehirdışında işteydim.. giremedim siteye.. Özledim sizleri.. İnşallah iyisinizdir. Yarın görüşürüz artık.. Hepiniz Allaha (cc) emanet olun.. :)

Bir de Opet'e gidince hizmet çok süper

Tuvaletlerden tut, market kısmına kadar her şey süper

Ben bundan sonra opet kullanıyorum

Geçen hafta depoyu full yapmıştım bakalım kaç kilometre gidecek yazarım buraya

Ben arabayı 2005 yılında aldım ve sürekli yakıtı ister Konya da ister başka şehirde hep Opet'ten aldım.. Nick name de OpeLT yani Opel+Opet :)
çok da memnunum.. İnanın 5 yıldan beri en fazla 6-7 defa başka firmadan almışımdır.. Konya içinde aldığım benzin istasyonu bile aynı. iyice ahbap olduk adamlarla :D

1 depoyla 1,3 kullanıcıları kac km yapıosunuz ben 650 gecemedım cokmu yakıo bı abım nemoyla 750-1000 arası gıttıgını ıddıa edıo dogruysa 750 de bıle muazzam fark var

Geri