Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
inş su ile ilgili değildir yakıt pompası sorunu yaşamıştın yine aynı durum olabilirmi yasin,
artık benzinlikler sıklıkla denetleniyor ama yinede ülkemin insanı beleşi sever yapan pisliği yapar affetmez.

inş su ile ilgili değildir yakıt pompası sorunu yaşamıştın yine aynı durum olabilirmi yasin,
artık benzinlikler sıklıkla denetleniyor ama yinede ülkemin insanı beleşi sever yapan pisliği yapar affetmez.

yapanlar yapar abi geçen ki sorun yine depoda su olma ihtimalinden dolayıydı ama arkadaş mazot filtresini değiştirmişti olmuştu sorun yoktu yine bi baktırcam olmazsa depoyu temizleticem abi başka çare yok

nasıl abi opetin mazotu ben shell ciydim ama böyle bi problem şayet varsa kıl olurum ve asla almam

s.a...hayırlı günler garaj, herkese hayırlı işler kolay gelsin...

opetin mazotu iyidir, ancak diyerlerine göre daha ince olduğundan kullanıma göre daha fazla yakarsın...

aslında bütün istasyonların ilk rafineriden aldığı mazot hepsinin aynıdır, ancak kendi rafinerilerine getirdiklerinde burada mazota çeşitli katkılarla işlem yaparlar, işte bu noktada yapılan işleme göre mazot kalitesi belirlenir...

Bildiğiniz gibi Honda nın türkiyede binek araç olarak dizeli yoktur, işte sebebi de budur, mazot kalitesinin iyi olmaması, honda yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre, araçlarını bizim mazotumuza layık görmüyorlarmış:) araclarımızı heba ettirmeyiz diyorlarmış...Türkiyeye dizel araç girişi için petrol firmaları ile yaptıkları görüşme ve denetimlerde onların kriterlerine en yakın ( yine de uygun olmaya ) mazot kalitesi bakımından ilk sırada opet ve total varmış...ancak yine de istedikleri deyerlerde olmadığından mazot kalitesi ok vermemişler...

birde arkadaşlar firma isminden ziyade istasyon da çok önemli, firma ismini kullanarak insanların güvenini götüye kullananalar var, opet deyip giriyoruz ama işletme sahibi güvenilirmi bimiyoruz...

nasıl abi opetin mazotu ben shell ciydim ama böyle bi problem şayet varsa kıl olurum ve asla almam
Vallahi ben 1 aydır kullanıyorum. Kızdım Shel'e...

Bir de Opet'e gidince hizmet çok süper

Tuvaletlerden tut, market kısmına kadar her şey süper

Ben bundan sonra opet kullanıyorum

Geçen hafta depoyu full yapmıştım bakalım kaç kilometre gidecek yazarım buraya

Vallahi ben 1 aydır kullanıyorum. Kızdım Shel'e...

Bir de Opet'e gidince hizmet çok süper

Tuvaletlerden tut, market kısmına kadar her şey süper

Ben bundan sonra opet kullanıyorum

Geçen hafta depoyu full yapmıştım bakalım kaç kilometre gidecek yazarım buraya
bende opetçiyim temiz tuvalet olayı gerçekten süper market reyonu geniş ve alkolde var :Dmehmetcik vakfı

aman dikkat et her yolunu kesene durma..:)

kısmetse başkasefere görüşür tanışırız...5362252559
ben vardiyalı çalışıyorum 3 vardiya dönüyorum ek olarak da piyanistlik yapıyorum, inşallah müsait zamanıma denk gelirde tanışma fırsatı buluruz...

Yılmaz kardeşim Mustafa nın bana da sözü var
Bursa ya geldiğinde bana da ulaşırsan küçük bir Bursa toplantısı yaparız...
5052178362

Nihat kardeşimle de görüşemedik aksilik oldu işte..
Bayramda ben Aydın a o buraya geldi, İstanbullu arkadaşlarla bi kaynaşma fırsatımız olamadı.Aslında İDO var bir hafta sonu misafir edelimmi arkadaşlar hepinizi?
Mudanya da balık ekmek yaparız nedersiniz?

Geri