Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
herkese merhaba ne zamandır hiç girmiyorum siteye. hatta çok uzun zaman oldu..aracım 2004 model 1.7 DTI. bu hafta bana 500 lira masraf çıkardı. bu motorun altında sanırsam mazot pompasının beyni varmış... o arıza yaptı... çıkmacılarda parça 1150,00 TL, opelin kendi servisinde 3300,0 tl fiyat verdiler.. arabayı satmayı bile düşündüm.. sonra Bursa'da beyin tamircisine sorduk 450,00 tl'ye yaptı.. 1 sene de garanti verdi.. ama bi anda böle masraf çıkarması kötü oldu... yalnız sanırsam sadece 1.7 motorlarda varmış böle bir beyin sadece... yeni model 1.7 cdtı aracı olan arkadaşlar varsa onlarda böle bi beyin var mı? bilen var mı ? acaba çünkü sıfırıyla takas etmek istiyorum aracımı

2004 1.7 DTI metalik gri
16 BE 922

herkese merhaba ne zamandır hiç girmiyorum siteye. hatta çok uzun zaman oldu..aracım 2004 model 1.7 DTI. bu hafta bana 500 lira masraf çıkardı. bu motorun altında sanırsam mazot pompasının beyni varmış... o arıza yaptı... çıkmacılarda parça 1150,00 TL, opelin kendi servisinde 3300,0 tl fiyat verdiler.. arabayı satmayı bile düşündüm.. sonra Bursa'da beyin tamircisine sorduk 450,00 tl'ye yaptı.. 1 sene de garanti verdi.. ama bi anda böle masraf çıkarması kötü oldu... yalnız sanırsam sadece 1.7 motorlarda varmış böle bir beyin sadece... yeni model 1.7 cdtı aracı olan arkadaşlar varsa onlarda böle bi beyin var mı? bilen var mı ? acaba çünkü sıfırıyla takas etmek istiyorum aracımı

2004 1.7 DTI metalik gri
16 BE 922

geçmiş olsun...
benim aracım 1.3 sorunuza cevap veremem ama arkadaşlar okuyunca cevaplayacaklardır...
hayırlı geceler...
vesselam

arkdlar yenı çıkan comboları gordunuzmu ?
gecenlerde servıse gıttıgımde el frenının yanına bısey koymuslar.
sanırım teyp ıle baglantılı bı jack gıbı bıseydı

arkdlar yenı çıkan comboları gordunuzmu ?
gecenlerde servıse gıttıgımde el frenının yanına bısey koymuslar.
sanırım teyp ıle baglantılı bı jack gıbı bıseydı

Combonun yenisinin çıktığını bilmiyordum şaşırdım şimdi:eek:
2011 de filan anca görürüz diye biliyordum.

yani yine makyajlamışlar demek istedin galiba :D

bu arada benim araba 1.6 benzinli, Ankara-Eskişehir arasındaki otoyolda 178 civarlarını gördüğümü hatırlıyorum. Gerçi fazlaca yüklüydük ama boş olsaydık daha yüksekleride görebileceğimi tahmin edebiliyorum.

Son düzenleme:
selamün aleyküm sevgili combo garaj herkese hayırlı sabahlar mutlu bereketli bol kazançlı bir hafta geçirmeniz dileğiyle.Combo dolusu sevgiler...

Tüm garaj sakinlerine Günaydınnnn

Herkese hayırlı huzurlu, bereketli ve bol kazançlı bir hafta dilerim :)

bayramdı gripti aşıydı derken ara verdik ama nihayetinde sevdiğimiz abilerin kardeşlerin yanına yeniden gelip merhaba demek güzel.

sağlık huzur gün boyu ve her zaman yanınızdan hiç ayrılmasın.

Geri