Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
metin abi candan abim niyazi abim saygılar.

niyazi abim yine uzun ince yollara doğrumu gidecen abim birazdan yasin çayımızı söyler:)

Combonun yenisinin çıktığını bilmiyordum şaşırdım şimdi:eek:
2011 de filan anca görürüz diye biliyordum.

yani yine makyajlamışlar demek istedin galiba :D

Arkadaslar bu sızın anlayışınız ıle alakalı bısey, Ben net olarak anlattıgımı dusunuyorum.
Sızlere opelın yenı kasasını gordunuzmu demıyorum. yenı cıkan opel comboyu gordunuzmu dıyorum.Aracta makyaj yapmasalar bıle arac 2010 model yenı arac oldugu ıcın yenı cıkan combo dedım.
lafı okurken dıkkatle okursanız sevınırım.koskoca sıtede sızın dısınızda şaşıran yana ıfademı duzelten olmadı nedense.

Sinancım, yasıncım merhabalar sızlerede
uzun zamandır gorusemedık.
ınsallah daha fazla zaman ayırmaya calısacagım
sımdılık gorusmek uzere a.e.olun

niyazı abım senın ve daha nıce sevgılı abılerımızede merhaba. hayırlı gunler hepınıze

17089033sr4.jpg

5zigen 17" jant
comboya uyumlumu bilmiyorum ama yakışır mı size sormak isterim

yani yine makyajlamışlar demek istedin galiba :D

Arkadaslar bu sızın anlayışınız ıle alakalı bısey, Ben net olarak anlattıgımı dusunuyorum.
Sızlere opelın yenı kasasını gordunuzmu demıyorum. yenı cıkan opel comboyu gordunuzmu dıyorum.Aracta makyaj yapmasalar bıle arac 2010 model yenı arac oldugu ıcın yenı cıkan combo dedım.
lafı okurken dıkkatle okursanız sevınırım.koskoca sıtede sızın dısınızda şaşıran yana ıfademı duzelten olmadı nedense.

Şimdi bu mesaja şaşırmanın çok ötesinde üzüldüm.
ilk kez böyle bir cevapla karşılaşmanın verdiği bi üzüntü.
arkadaş sen neye kızdın ben anlamadım.
benim işim "AR-GE" değil, combonun yenisi diyince ben ne bileyim yeni kasa çıkmış gibi anladım bir an ve böyle yazdım.
Şükür bu yaşıma kadar ciddiyetten uzak konuşmadım hiçbiyerde.
bilerek ve isteyerek birilerini kızdıracak,üzecek, küçük düşürecek vs vs vs ifade kullanmadım.

Keşke bu kadar cevap yazma zahmetine girmişken şöyle deseydin çok daha hoş olurdu.
"Osman kardeşim galiba yanlış anlaşılma oldu yeni combo derken yeni kasa değil 2010 model comboyu kastetmiştim."

alınganlık gösterenin ben olduğum temennisiyle...

herkese slm..garaj bu aralar sakin gibi...

Bursa karla tanıştı bugün...darısı sizlerin şehirlerinize...:)

Geri