Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tüm arakadaşlara hayırlı huzurlu akşamlar..

Dün özel servisime gittim. (Konya Yıldız Opel Özel Servisi).. perşembe günü muayenem olduğu için bir ön bakım yaptırıyım dedim.. Sonra gitmişkende hedefimde olan Hız Sabitleyici (cruise control) siparişi vedim.. Kısmetse çarşamba yada perşembe takılacak inşallah.. Maliyeti 150-TL ve 3 taksit ;) World karta 5 taksit :)

Bunun yanında para durumunun kontrol edip uygun olursa sis lambasıda düşünüyorumm. orjinal biraz pahalı (400-TL) o yüzden kaliteli olduğu söylenen yan sanayi (yaklaşık 200-TL) taktırmayı düşünüyorum :)

Eeeee bu kadar işlemden sonra comboya da keyifle binilir artık değil mi? :D

şimdiden hayırlı olsun nediyeyim :) ama sis olayına okadar para verme abi

abi yazık o paraya verme sislere.
çıkma bak istanbuldan falan belki bulunur bi araştır.
ama orjinal araştır çakmalar var 90tl falan alma sakınn

Aldım bile Sinanımmmmm..
Valla Mustafa güzel oldu be sisler..
Konya da çıkma bulamadım 2 gün aradım.. Orjinallerde çok pahalı geldi .. Ama DEPO marka yan sanayi kullandım güzel oldu ..
bak fotoğraflar aşağıda..
Ayrıca hız sabitleyicide güzel oldu.. Sadece ön göğüs kontrol panelinden kola kablo çektiler ve TECH 2 cihazından programını yüklediler o kadar..

Maliyet (Konya Yıldız Opel Özel Servis) ise Hız Sabitleyici 150-TL ... Sis farları 170-tl ... ve ayrıca 40-TL işçilik Toplam 360-TL ye maloldu bana ayrıca 4 taksit olduu :)

sisler ortadaki SARI olan role ile ön sislere bağlandı

veeeeeeeeeee sonuçççç

Bunlardaaaa hız sabitleyiciiii (cruise control)

Denedim ve çok hoşuma gitti.. En azından beni cezadan kurtarır ve uzun yolda konfor ve belki yakıt tasarrufu sağlar inşallah :)

Herkese iyi akşamlar hatırlayanlar olur heralde bni (melih) :) :) çok uzn zamandır girmiyordum foruma bugn aklıma geldi bizim garage a bi bakayım dedim bu arada bizim comboyu satmaya karar verdik ilgilenenler özelden mesaj atabilir :) :)

sağol niyazi abi biraz önce gelen kutusuna baktım sennle yazışmlarımız var orda fark ettim :) :) biz hemşeriymişiz :)

Geri