Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu arada size bir sorum olacak aracın orjinal ses sistemine 1000 lik woofer ve amfi ekledim ama sesi biraz fazla açınca tavan sac'ından inanılmaz zırıltı geliyor. Her şarkıda yapmıyor ama sanırım bas'ın frekansına göre bir çok parçada çok fazla zırıltı çıkartıyor. Bunun basit bir çözümü varmı acaba, yoksa tavan döşemesini söktürüp tavan sacına destek attırmam gerekecek..

Aynı dert bendede var maalesef. kabini orta kapıya doğru çevirdim. Teypten bas ayarı -5 de kullanıyorum ama çok yüklenemiyorum sese yinede. Sanırım en mantıklısı arka tarafta tavana yakın buluna hazır deliklere küçük baslar koymak.

Bende katılacağım etkinliğe. Bugün cevizlibağda siyah bi combo gördüm sağ şeritteydi yavaşlayıp bakamadım ama çok güzeldi umarım o da vardır.

Hoşbulduk...
%90 bende gelebilirim mangala hiç birinizi tanımıyorum ama emin olun orada 2 dakikada kanka oluruz. :)

Aynı dert bendede var maalesef. kabini orta kapıya doğru çevirdim. Teypten bas ayarı -5 de kullanıyorum ama çok yüklenemiyorum sese yinede. Sanırım en mantıklısı arka tarafta tavana yakın buluna hazır deliklere küçük baslar koymak.

Benim bass ayarı -12 de.. :) arkaya takılan ufak basslar ile pek randıman alınamaz bence..

Saygılar sevgiler combocu dostlar sağlıklı huzurlu sürüşler sizinle olsun.

30. mayıstaki buluşma nerdeyse bir senedir yapmak istediğimiz bir combo buluşması bir çoğumuz bir birimizi tanıyoruz tanımadıklarımızlada tanışırız kaynaşırız fikir alışverişi bolca olacaktır sizler sohbeti ilerletirken ben çoktan mangalı yakar indiragandiye başlarım bile:)

Geri