Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ne yapalım burakçığım sessiz sakin garaj motive olalım:)

sizin combolardan ne haber yolları arşınlıyorlarmı yakıt olarak şirketinizi mutlu ettiğini düşünüyorum connet alsaydınız zam zamanı kısıtlama bile olabilirdi connetler yüzünden:)

ne yapalım burakçığım sessiz sakin garaj motive olalım:)

sizin combolardan ne haber yolları arşınlıyorlarmı yakıt olarak şirketinizi mutlu ettiğini düşünüyorum connet alsaydınız zam zamanı kısıtlama bile olabilirdi connetler yüzünden:)

Aynen yakıt olayı güzel oldu....Şuan 2 tane connect ve 1 kangoo kaldı onlarıda yakın zamanda değiştiririz diye düşünüyorum...
Şuan tek şikayet Klima açıkken özellikle şehir içi (düşük viteste) araba çekmiyor epey bir kişiden duydum,
Ha Birde bir tanesinin camları arada bir sapıtıyor..Diğerlerinde sorun yok.
Benim beğenmediğim özellik ise radyo-cd direksiyon kumandasının olmaması uzun yolda sıkıntı..Corsada alıştığımdan sanırım ellerim sürekli kumanda arıyor :D

klimayı açmak bana çok nasip olmadı ama dediğin gibi yük varsa birde yokuşsa dur kalklarda debriyajdan biraz gidiyor ama uzun vadede yakıt tasarrufu sağladığı için bunada katlanmak gerek diye düşünüyorum.

Mustafa yine bursa yolu gözükmüş sana aman gözünü seveyim ayın 30. da istanbulda ol veleybol oynıyacaz şampiyon olamadık bari orda sizi yenelim:)

klimayı açmak bana çok nasip olmadı ama dediğin gibi yük varsa birde yokuşsa dur kalklarda debriyajdan biraz gidiyor ama uzun vadede yakıt tasarrufu sağladığı için bunada katlanmak gerek diye düşünüyorum.

Mustafa yine bursa yolu gözükmüş sana aman gözünü seveyim ayın 30. da istanbulda ol veleybol oynıyacaz şampiyon olamadık bari orda sizi yenelim:)

aynen öyle abi aracı uzun yolda test edicem biraz :) araç hayvanlaştı

1. turbo 350 lira
2. marş motoru 300 lira
3. enjektör 150 lira
4. mazot pompası 100 lira
5. devirdaim su pompaso 220 lira
6. katilazör iptali 150 lira
7. düz boru 25 lira
8. komple zincir takımı 220lira
9. kayışlar 20 lira
10. volant 550 lira
11. debreyaj bilyesi 270 lira
12. amortisörler değişecek 150 lira :)
13. işçlik 250 lira
14. yazılım yenilendi

2750 lira harcadım aracım 4 sene boyunca hiç masraf çıkartmadı bakım hariç

yapılacaklar

1.marşbiyeller 170 lira
2. spoiler 120 lira
3. angellar 300
4. tavan deri ve beyaz yerler boyanacak 300 lira
5 ıvır zıvır 150 lira

geriye kalanlarda 1000 lira tutuyor

ammaaa aracıma binipte bugün ford connectin eline vermek paha biçilmez :)

connetlerdeki havayı biliyorum bir hafra bir tafra sanki altlarındaki ejderha amaaaa adamların aracı kapının önünde yatıyor:) ver kardeşim ayarı connetlere aman gözünü sevem dikkat et cümlemizi kazadan beladan korusun yüce mevlamız.

senin bu yazdıklarını ben uygulasam üç gece garajda yatmak zorunda kalırım eve almazlar beni:)
bayağı masraf yapmışın güzel günlerde afiyet şekerle bin kardeşim.

kaput ve tavan kaplaması için araştırmalarım devam ediyor biliyorsun benim royal şanssızdır gökten sıva parçaları düşer benim aracı bulur:( neyse pasta cila yaptırdık biraz kurtardık ama ufak tefek eziklikler var hem değişik bir hava katar diye düşünüyorum karbonu kaplayalım sonrada çıtayı üstüne çakarız kim ne derse desin bizler aracımızı seviyoruz hatta çoktandır sevgili ayarında değildik pasta ciladan sonra gözüme dahada güzel gözükmeye başladı benim royal:)

Geri