Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şekil Olmuş Diyicem Ama Keşke Tam Boy Resim Çekseydin Daha Net Bişey Söylerdik...
Hayırlı Olsun...

F3D971F266824F00BD69725A055A271B.jpg

C5C2834DF5C74773A61B3B24CE801754.jpg

33BFB2802B664F5C83ABC8F7CC4EC231.jpg

Nette buldum paylaşıyım dedim :)

merhaba Murat abi..

yaaa arabanın sağ arka tarafından ses geliyor çukura veya taşlı yola girdiğimde..
gacır gucur, yetkili servise gittim kapılardan şüphelendim yağlattım, kontrol ettirdim, koltukların arkalarını yağlattım kontrol ettirdim. Acaba arka camlar kelebek olduğu için ondan mı dedim olmaz dediler. Bagaj kapılarınıda yağlattım hatta krikonun ilkyardım çantasının olduğu yere bile baktım ama problemi bulamadım.. Hala arasıra ses yapıyor.
Arka balatalar yeni değişti yetkili serviste ordanda olmaz..

Bu konuda tecrübesi önerisi olan arkadaş varmı ?

merhaba Murat abi..

yaaa arabanın sağ arka tarafından ses geliyor çukura veya taşlı yola girdiğimde..
gacır gucur, yetkili servise gittim kapılardan şüphelendim yağlattım, kontrol ettirdim, koltukların arkalarını yağlattım kontrol ettirdim. Acaba arka camlar kelebek olduğu için ondan mı dedim olmaz dediler. Bagaj kapılarınıda yağlattım hatta krikonun ilkyardım çantasının olduğu yere bile baktım ama problemi bulamadım.. Hala arasıra ses yapıyor.
Arka balatalar yeni değişti yetkili serviste ordanda olmaz..

Bu konuda tecrübesi önerisi olan arkadaş varmı ?
Merhaba Niyazi Kardeşim

Bu ses olayı bazen benim de başımdan geliyor ama
Benim şüphelendiğim arabanın arka bagajına koyduğum eşyalardan kaynaklanıyor diye
Senin arabanın yanlarda veya arka tarafta aksesuar olarak takılan demir varsa o da bazen yapıyor vidalar genişlediği zaman

Benim bir kere başıma geldi

Geri