Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
merhaba Murat abi..

yaaa arabanın sağ arka tarafından ses geliyor çukura veya taşlı yola girdiğimde..
gacır gucur, yetkili servise gittim kapılardan şüphelendim yağlattım, kontrol ettirdim, koltukların arkalarını yağlattım kontrol ettirdim. Acaba arka camlar kelebek olduğu için ondan mı dedim olmaz dediler. Bagaj kapılarınıda yağlattım hatta krikonun ilkyardım çantasının olduğu yere bile baktım ama problemi bulamadım.. Hala arasıra ses yapıyor.
Arka balatalar yeni değişti yetkili serviste ordanda olmaz..

Bu konuda tecrübesi önerisi olan arkadaş varmı ?

abicim aynı sorun bendede vardı tüm kapılara camalra bakıldı,murat abininde dediği krikoları çantalarıda çıkarttım ama yok yok veee sonra ankara opal servise yeni bir eleman gelmiş o geldi arabayı lifte aldı baktıki dingil gevşemiş bu comboların genel sorunuymuş dingilin civatalarını sıktı ve şu anda tık yok arabada:D herkesin aklında olsun arkadan gelen ve bulamadığınız bi ses olursa dingilede baktırın derim...

merhaba Murat abi..

yaaa arabanın sağ arka tarafından ses geliyor çukura veya taşlı yola girdiğimde..
gacır gucur, yetkili servise gittim kapılardan şüphelendim yağlattım, kontrol ettirdim, koltukların arkalarını yağlattım kontrol ettirdim. Acaba arka camlar kelebek olduğu için ondan mı dedim olmaz dediler. Bagaj kapılarınıda yağlattım hatta krikonun ilkyardım çantasının olduğu yere bile baktım ama problemi bulamadım.. Hala arasıra ses yapıyor.
Arka balatalar yeni değişti yetkili serviste ordanda olmaz..

Bu konuda tecrübesi önerisi olan arkadaş varmı ?
Niyazi abi bizdede sol tarafta vardı o sorun arka koltukların kanca demirini kalın bantla kapladım ses kesildi :) istersen foto ekleyebilirim

Murat abi bagajı tamamen boşalttım ama yine var. :D

Oğuz bende koltukkların kancalarını yağlattım ve kontrol ettirdim.. oralardan gelmiyor eminim.. ama dediğin bant olayınıda yapıcam işimi sağlama alayım :)

Volkann dediğin mantıklı. en yakın zamanda dingili bir kontrol ettireyim..

verdiğiniz fikirler için Allah razı olsun hepsini bi deniyim :)

Murat abi bagajı tamamen boşalttım ama yine var. :D

Oğuz bende koltukkların kancalarını yağlattım ve kontrol ettirdim.. oralardan gelmiyor eminim.. ama dediğin bant olayınıda yapıcam işimi sağlama alayım :)

Volkann dediğin mantıklı. en yakın zamanda dingili bir kontrol ettireyim..

verdiğiniz fikirler için Allah razı olsun hepsini bi deniyim :)
Yağlamayı ilk bende denemiştim ama kesmedi.

Koltuğu itincede geliyorsa kesin bant :D

image046qm1.jpg

image043in2.jpg

image044wq4.jpg

image045ud3.jpg

BU haftasonu ufak bişeyler yapıyım dedim. Reklamcıda cam direğini komple siyaha kapattırdım. Resimlerde biraz tuhaf gözüküo ama cidden fena olmadı.

Geri