Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bence cam filmi ile daha güzel olur.Güle güle kullanın.

Oğuz cam filmi zaten mevcut araçta. Ama sanırım sen cam filmiyle kaplatmamı söylüyorsun. Valla o iş hiç aklıma gelmedi nasıl durur bilmiyorumda. Bu bayağı orjinal durdu diyebilirim. İnsanlardan sonradan yapılmış oldugunu anlamıyor bile.

Bu arada Murat abi "Combo_Murat" nerede acaba. Garaja uğramıyor sanırım artık.

uğruyoda bi selam verip gidiyo.. :)

ayrıca Alper bu camlara trafik polisleri bişi demiyo mu yada muayenede sıkıntı çıkmaz mı? malum yılda bir muayenemiz var maalesef.. Benimkine 2 ay kaldı :D

Oğuz cam filmi zaten mevcut araçta. Ama sanırım sen cam filmiyle kaplatmamı söylüyorsun. Valla o iş hiç aklıma gelmedi nasıl durur bilmiyorumda. Bu bayağı orjinal durdu diyebilirim. İnsanlardan sonradan yapılmış oldugunu anlamıyor bile.
Pardon siyah değilmiş galiba :D ilk resimdeki gibi komple siyah olursa güzel durur demek istemiştim :)

uğruyoda bi selam verip gidiyo.. :)

ayrıca Alper bu camlara trafik polisleri bişi demiyo mu yada muayenede sıkıntı çıkmaz mı? malum yılda bir muayenemiz var maalesef.. Benimkine 2 ay kaldı :D

Niyazi abi filmler 1 numara hem ön hem arka. Oturduğum ilçe ufak olduğundan ötürü bütün trafik polislerini tanıyorum herhangi bir sorun cıkmadı. Gecen istanbula gittim orda da herhangi bişey demediler. Muayene olayına gelince sanırım Türkiye'de yaşamanın imkanlarından faydalanıcam :) Bi muameleciye verip öle muayene ettirmeyi düşünüyorum arabayı. Duyduğuma göre de burada TUV çok fazla sıkıştırmıyormuş çok fazla oynanmadığı sürece araba ile.

Alperciğim filmler çok güzel olmuş
Yakışmış
Allah Kaza Bela Vermesin

Bu aralar işler yoğun fazla giremiyorum siteye

Kolçak taktırmaya geleceğim
Unutmadım

Sevgilerle
Hayırlı Günler

Bu arada tüm garajada
Sevgilerle

Merhaba Garaj;

Siteye; hem bu yıl derslerimin çokluğundan, hem de sitenin ağırlığından pek giremez oldum.

43500 km. olmuşuz, 45 bin bakımda kaç lira masrafım olacak bilenler var mı acaba?

40 binden sonra CDTI motorlarda şarj dinamosu rulmanı önce ses yapıp sonra kitleme yapıyormuş, başlıklardan birinde okudum, bilgilerinize.

Şu KOLÇAK meselesini de çözemedik, kim biliyor konuyu?

Valla Sezai abi 45.000 bakımı eğer değişen parça ve ekstra masraf çıkmazsa rutin bakım için 320-YTL civarı.. Bu fiyattan araç 3 yaşından büyük ise Opel Kart sahiplerine %25 indirim uygulanıyo yani bakım 240-250-YTL arası bir fiyat çıkıyo. Bu fiyat tabiki YETKİLİ SERVİS fiyatı ...

Özel servise gidersen bu fiyat 120-150-YTL ye kadar düşebilir....

Benimde 48.000 de şarj dinamosu değişti.. Sinop ta tatildeyken yolda başıma geldi.. Gacır gucur rahatsızlık verici bir ses ve servise zor attım kendimi.

Kolçak işini bende sordum ama sağlıklı olmuyo dediler.. El freni çekmek, emniyet kemeri takıp çıkarmak problem diyorlar...
ama kullananlar var aramızda onlarında fikirleri bizim için çok önemli ;)

Sezai Ağbi öncelikle merhaba

Kolçak konusunda Karamürsel'den Alper kardeşimizden faydalanacağız
Fiyat ve kullanım olarak çok memnun olduğunu söylemişti
Görünüm olarak ta güzel geldi bana

Karamürsel tarafına yolunuz düşerse Alper'e gitmeden önce pm atın yardımcı olacaktır
Ben herhalde bayram sonrasına uğramayı düşünüyorum

Herkese Sevgilerle

Geri