Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırlı güner,hayırlı işler.murat abinasılsın?.hafta sonu eyüpte yunusların yaptığı gösteriyi izledik ailece.hem çocuklar hemde bizim için süper oldu tavsiye ederim. giriş yetişkinlere 20 çocuklara 15. 0-3 yaş beleş.biraz pahalı gibi geldi bana.

istanbuldaki combo cu arkadaşlar .araç ta hangi radyo frekeanslarını dinliyoruz.banada fikir vermiş olursunuz.artık saçma sapan dj leri dinlemekten bıktım. türkçe müzik yayını yapan radyoları söylerseniz mutlu olurm.

Hayırlı güner,hayırlı işler.murat abinasılsın?.hafta sonu eyüpte yunusların yaptığı gösteriyi izledik ailece.hem çocuklar hemde bizim için süper oldu tavsiye ederim. giriş yetişkinlere 20 çocuklara 15. 0-3 yaş beleş.biraz pahalı gibi geldi bana.
Merhaba Sinan;
Evet orayı duydum
Gitmeyi düşünüyorum ben de
Biraz pahalı ama organizasyonda çok zor bir iş
Çok iyi yapmışın çocukları götürmekle

Sinan dj'lerin konuşmasından ben de bıkmış durumdayım
Benim vazgeçilmezim

96.8 Radyo Moda Kesintisiz Türkçe Müzik
105.8 Hit-Mix Radyo

radyo viva 90.00 ben sadece bunu dinliyordum şimdi bunlarada takılırım teşekkürler

Sevgili Alper Ne Oldu LED'ler
Büyük bir heyecanla bekliyoruz

Şu Opel armaları İstanbul'da bulamadım

herkese garaj sakinlerine hayırlı işler bol kazançlar diliyorum..

müzik demişin Sinan kardeşim ben uzun seneler musiki dinledim eski zamanlarda veysfm vardı şimdi iki senedir çok seviyeli yayın yapan geyik olmayan azcık reklamı olan radyo alaturka 91.00 dan çıkan kanal beni yolda mutlu ediyor tafsiye ederim.

sabah idari müdürden izin aldım kayınpeder kaynana ve iki misafiri çorum osmancığa götürcem bir arkadaşımla birlikte salı akşamı allahın izni ile yola çıkıp inş kazasız belasız perşembe sabahı işime geri dönecem toplamda 1300 km yol yapacam bizim royal bakalım neler yapacak nasıl yakacak iki şöför olduğumuz için rahatım çünkü neredeyse hiç uyumaya zaman kalmayacak belki 4 saat falan uyuyabilirim.

yunuslara bizim bebeleride götürmek isterdim dediğin gibi rakamlar biraz yüksek bizim okulda ücretsiz şu anda çocuk tiyatrosu var sinan kardeşim murat abim arzu ederseniz bilet alabilirim sizler adına gişeden ve diğer garaj sakinlerine opelci abilerime çocuklarına bilet ayarlarım bebeler mutlu olsunlar bizim çocuklar hala dillerinde pinokyo diyorlar devamlı.

Sevgili Nihat;

91.00 Radyo Alaturka Tamamdır Güzel Bir Kanal

Hayırlı Yolculuklar;
Yüce Mevlam Kazasız, Belasız Sürüşler
Güle Güle Gidip, Güle Güle Dönmek Nasip Eylesin

Tiyatro Oyunuyla ilgili biraz daha detay verebilirmisin
Nerede, Hangi Gün, Hangi Saatte, Biletlerin Ücreti Ne kadar

Tarih ve saat uygun olursa gelebilirim
Belki uygun olursa hep beraber bir arada olabiliriz

Sevgilerle

Murat abi güzel dileklerin için tşk ederim inş üzülmeden sıkılmadan büyüklerimizi bırakıp kendi pederimide kandırırsam ist geri birlikte gelecez..

Murat abi ben kadıköy acıbadem doğuş okullar grubu doğuş üni çalışıyorum bizde okullar açıkken tiyatro oyunları oluyor genelde ücretsiizdir bu oyunda ücretsiz oyun çocuklara yönelik sanırım 10 yaşından büyükler için oyun biraz sıkıcı olabilir ama çocuktan çocuğa değişir tabiki bu durum..

abi gişeyi şimdi sen yazınca aradım 21,22 şubat cumartesi veya pazar saat 12.00_ 13.00 arası ve 14.30_15.30 arası biletler var arzu ederseniz biletleri alabilirim şimdiden alayım ki ellerinde kalmıyor güzel oyun olduğundan gelen insan sayısı yüksek oluyor..

kaç tane istediğinizi söylerseniz biletleri alayım biletleri ben size veririm okulda ben olmasamda ki sizin için bulunurum konuşur tanışırız.
bu tarafa işiniz düştüğünde uğrar alırsınız biletleri benden.

Geri