Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
nihat bey şimdiden hayırlı yolculuklar.inşallah problemsiz bir yolculuk olur.akıl vermek gibi olmasın ama yanınıza el feneri yada ışıldak almayı unutmayın.lazım olur belki.tiyatro konusu nedir bilmiyorum ama benim kızım daha dün 3. yaşını doldurdu,sergilenen oyun onun yaşına uygunsa hafta sonu neden olmasın?abi erken ama genede hayırlı yolculuklar güle güle git gel

sağolasın sinan arkadaşım comboyla ilk uzun yol olacak heycan katsayısı oldukça yüksek kazasız belasız inş gidip geliriz..

3 yaş gayet güzel benim kızımda 4 yeni girdi oyunu çok sevdi yine gidelim diyor aynı oyuna:)

kaç çocuk olacaksa akrabalarınızda olabilir söylersen, murat abiye alırken sanada alayım biletler bende dursun bu tarafa acıbademe yolunuz düştüğünde akşam 18 kadar yerimdeyim telde veririm güvenilklerede sorsanız onlarda beni dahili no dan ararlar gelir veririm biletleri..

Sevgili Nihat;

İlgin ve alakana çok teşekkür ederim

21 Şubat için 4 tane davetiye rica edebilirmiyim

O tarafa yolum düştüğünde uğrar alırım

Şimdiden teşekkür ederim

Bir de Üniversite tam neredeydi
Acıbadem Hastanesinin olduğu yerden tarif edebilirmisin

Sevgilerle

hafta sonu olursa seve seve giderim.sakın yanlış anlamayın hafta sonunda ısrar etmemin sebebi hafta içi hiç izin kullanamıyorum.hasta bile olsam işe mecburen geliyorum.

sinan bey 21 şubat murat abiye şimdi bilet almaya gidiyorum sanada o tarih uyarmı hani aynı gün buluşursak dertleşiriz..

cumartesi çalışıp çalışmadığını bilmiyorum cevabına göre 22 şubata bilet alacam sinan kardeşim sana.

Geri