Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
img3833wf4.jpg

evet abiler oyunun biletleri hazır 10 tane aldım Murat abi Sinan kardeşim istediğiniz zaman gelip bileti alabilirsiniz tabi çarşamba ist olmıyacam diğer günler akşam 18 kadar iş yerindeyim..

iş yerimin adres tarifisi ise şöyle:

kadıköy istikametinden gelirken e5 yönünden koşuyolu sapağını geçip emek sitesi durağı bitiminde sağa giren sokaktan düz gidip ikinci sola dönünce 50 metre ilerde solda okulumuz..

bostancı istikametinden gelenler için göztepe kavşağını geçince otasan durağını geçer geçmez sağdaki filden sağa dönüp yokuş bitmeden ilk sağ yokuş bitiminde yine sağ döndükten sonra 150 metre ilerde ikinci sağa girince 200 metre ilerde doğuş üni önünde olacaksınız bostancı istikametinden gelirken okulun tabelasını görürsünüz doğuş üniversitesi.

cep telim 0536 254 11 02 gelmeden önce ararsanız daha güzel olur haberleşiriz.

Çok Teşekkürler
Sevgili Nihat;

Afişinden oyunun güzel olduğu belli
Desene çocuklar için çok güzel bir gün olacak

Tekrar Teşekkürler
Perşembe veya Cuma günü biletleri alabilirim

rica ederim abiler çocuklarımız mutlu olsun onların gözlerinde o eşsiz sevinç eksik olmasın bizler ebevinleri onlar kadar mutlu oluyoruz kendi çocuklarım kızımın sınıf arkadaşları oyunu çok beğendiler dillerinden düşmedi bir kaç gün oyunun nakaratı..

yetişkinler içinde oyun olduğunda bilet ayarlarım letafet oyunu oynanmıştı tadı damağımda kaldı gerçi ben foto çekmekle meşkuldüm ama olsun hem seyretmek hem ensantene yakalamak başka bir tat..

müsait olduğunuzda beklerim hafta içi gelemezsen sinan kardeşim cumarteside 15 kadar çalışıyorum istediğiniz zaman gelebilirsiniz.

ilk fırsatta bende gelip biletleri alırım.çok teşekkürler.kimse duymasın ama ben bayılırım böyle şeylere hala öcükle böcük adlı çizgi filmi izliyorum.

abi hepimizin içinde çocukluk var olmalı yoksa yaşam gerçekten bazen çok sert geçiyor işte biraz çocukluğa vurup birazda unutursak bu tür aktivitelerle etraftaki kötülükleri,
daha güzel anlar için birikim yapmış oluyoruz ki çocuklar çok bayılıyorlar bu tür şeylere.

Hadi Hayırlısı diyelim;

Çocuklar için güzel bir gün olacak

Sevgili Nihat'ın dediği gibi o gün COMBO'larımız gıcır gıcır olsun

Bu arada ön camı değiştirdim
3 saat sürdü

Şimdi sırada çok geniş kapsamlı bir iç-dış temizlik var
SONAX bizi bekliyor

sahi unuttuk ya camı inşallah tekrarlamaz.sonax dan sonra ne güzel kokar arabanın içi.

Sağol Sinan;

Zaten su olayı vardı biliyorsun, arabanın içi halen nem kokuyor...
Cam işi bittikten sonra Sonax'a sokacaktım şimdi zamanı geldi
Dediğin gibi içi mis gibi kokacak, parfümleri şimdiden hazırladım

Geri