Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Murat abi hayırlı olsun sağlık afiyetle mis gibi kokularla binmeyi basip etsin yaradan..

olurda ilerde başımıza gelirse bilgimiz olsun abi ön cam kaçı buldu ve bizim yakadamı yaptırdın ben bizim buralarda göztepe köprüsünün orda ucuz bir yer biliyorum..

abi birde bu sonax fiyatları standartmı peder bakarsın sakal atar bizde temziletiriz sayesinde gerçi adam yapacağı tüm babalığı yaptı yüzümde tutmaz almaya ama baba yüreği işte iyi olmamızı ister hep babalar.

hanım ın yüzüden arabadaki mis gibi kavun kokusunu çöpe attım
ya ben ya kavun kokusu dedi,mecburen çöpe attım

Eeee yeni bi üye daha.

Evet comboculara 1 üye daha geldi.hayirlisi olsun herkeze.

Ekli dosyalar

• DSC01098.webp
    DSC01098.webp
    53 KB · Görüntüleme: 11
Sevgili Nihat;

Cam değiştirmeye para ödemiyorsun Kaskon varsa
Ümraniye'de çok büyük bir şirket var DORA CAM diye
İşçilik, ilgi alaka süper

SONAX'a gelince benim çok samimi arkadaşım var
Yıllardır ona götürürüm her aracımı

Araç iç-dış-motor-toplu iğnenin girdiği her yere kadar itina ile temizleniyor
Yani geniş kapsamlı
Dışına özel koruma yapılıyor
Yazın güneş ışıklarını kırıyor
Kışın da yağmur suyunu kaportada tutmuyor
Fiyat konusunda yardımcı olurum

Bunun dışında benim araçta yine SONAX'ta yaptırdığım
Güvenlikli Cam Filmi var
Bu çok daha önemli hepsinden
Cama balyoz vursan kırılmıyor
Ben yaptırdım
Eğer uzun süre binmek istiyorsan aracına film olayını düşün derim

Bu konuyla ilgili link atıyroum bir bak istersen

Hem araç koruma hem de güvenlik filmi için

Sevgilerle

Bu genel: http://www.aycibin.com/

Bu de güvenlik filmi ile bilgi ve sağ tarafta videosu var: http://www.aycibin.com/guvenlikfilmi.asp

nihat bey sonax ın sitesine baktım ayrıntıları vermişler. inceleyin isterseniz,çıkmaz dediğimiz lekeler bile çıkıyor.bizim diğer araçta (golf) kolyuklarda katran gibi zift gibi lekeler vardı ben çıkaramadım çok uğraştım.sonax a gitti araç. ertesi gün aldık,çiçek gibi yapmışlar.varsa böyle lekeler döşemelerde özellikle mutaka uğrayın.temmuz ayında 130 ytl vermiştik

Murat abi kafama yattı iç dış temizlik cila koruma falan istiyor aracım ilerki günlerde maddiyat durumu vaziyete göre hareket ederek konuşuruz abi.

İzmirli abim hoşgeldin sefalar getirdin sıcak şehrin sakininden sıcak combo bilgileri almak güzel olacak.

Sinan bey 130 lira güzel makül rakam,

aldığım kişiler aracı çok yıpratmamışlar ama içime sine sine binmek istiyorum tabi iç temizlik yapılınca güzel birde kılıf almak şart olacak her sabah kendi kızım dahil arkadaşları 6 çocuğu okula götürüyorum birde yazın köyde çok toz oluyor şimdiden tedbir almak gerek.

Geri