Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Melih Kardeşimiz buradaymış
Güzel, Güzel

Mesut bu aralar uğramaz oldu
Biz Mesut'u özledik dedikçe o uğramaz oldu

Hayırlı Akşamlar Nihat;

Nihat tiyatro ile ilgili olarak sitemizin yönetiminden bir arkadaşımıza davetiye gerekecek ben ne zaman olduğunu sana söyleyeceğim

Ayarlayabilirmiyiz sana zahmet olmaz ise

Sevgilerle

Bu arada artık görelim şu ROYAL'i

Sevgilerle

Murat abi size bilet almaya gittiğimde sizden gelebilecek exstra talep için ben toplam 10 bilet aldım dört adet sana üçü sinan kardeşimize üç adet yedekte duruyor sizin geleceğiniz 21 şubat yönetimdeki arkadaşlara uymuyorsa onların söylediği tarihte oyun ve bilet varsa tabiki ayarlarım Murat abi.

rica ederim abi ne demek Allahın izni ile ben sizler gibi değerli abilerime kardeşlerime daha çok yardımcı olmaya çalırım.

sağlık huzur tüm garaj sakinleri ile olsun.

tüm garaj sakinlerinin sabah şerifleri hayrolsun en güzel gün cumamızı Allah kabul etsin.

sinan çaylar murat abidense yanında çorum leblebiside benden.

Mustafa üstadım merhaba uzun yolda senin rekorunu konuştuk durduk yaz günü içeri sıcaklık verişini falan arkadaşımla tartıştık yaza hazırlık yapıp senin 1022 km rekorunu kırmak için sabırsızlanıyorum:)
cruise control için özel bir opel servisine fiyat sordum arkadaş vasıtası ile adamlar nerdeyse azarlamışlar otomatik araçlara uygundur gibi saçma sapan şeyler demişler demek ki piyasada işler iyi yoksa işleri olmasa en azından bir fiyat verirlerdi.

sen kaça taktırdın Mustafa tesisat vs vs araç uyumu gibi şeyler hakkında bilgi verirsen ve yakıtı nasıl etkiledi söylersen garaj bilgilerinle şenlenir.

gel kardeş gel
hoş geldin.
imza bölümüne ad soyad yazarsan ismini öğrenmiş oluruz.( astra cıları geçicez galiba kadro çoğaldı)

Geri