Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Selamınaleyküm

Hayırlı Cumalar
Hayırlı Günlerr, Hayırlı İşler
Yüce Mevlam Kazalardan, Belalardan Korusun

royal6ru0.jpg
royal3hz0.jpg
royal1jl6.jpg
royal2zp5.jpg

Son düzenleme:
aleykümselam Murat abi sağolasın.

abi terzi söküğünü dikemedi ama işte sonunda başardık kısmet baba vatanından ensantenelere imiş hele senin arkadaşında sonax yapalım birde güneşli günler araçlarımızı parlatsın abi o zaman gör fotoları zati buluşmalarımızda bolca çekim yaparım.

uzun yolda 115 yakınca ve sürüş konforu inanılmaz güzel olunca ve peder bey işin ucunda olunca 20 gün sonra getirdiğim amcayı yengemi geri götürüp bu sefer babamı geri getircem ben royali çok sevdim tüm Türkiyeyi gezmek istiyorum onunla:)

royal10ew4.jpg

maşallah tütütütütütü maşallah. nihat bey bir takım sis farıda royal için yapalım

Sinan Bey güzel dilekleriniz için tşk ederim allah razı olsun tüm dostlar arabasına sağlık huzur afiyetle binsin.

sis farı; koltuk kılıfı, sonax ve çelik jant sonrası dört numaralı hedef tahtama yazılı siz yakın zamanda yaptırdınız fiyat vermiştiniz ama tam rakamı hatırlayamadım ne kadar ücrete çıkmıştı sis farı.

hayırlıı cumalarr garajj nasilsiinizz nasil gidiyorr. islerr gucelerr .. keyifler nasil comboloaronız nasil..

bulabildiğiniz en uygun yer olmalı belki işçilik devamlı gittiğim yere yaptırırsam ordan biraz tasarruf yapabilirim.

Sinan kardeşim inş haziran gibi bu konuda detaylı konuşuruz yönlendirirsin beni.

Geri