Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar nezamandır combocuları göremiyoruz pistlerde :D bi buluşma yapalım combocularla istanbul anadolu yakasında buluşalım 10 15 combocularla arka arkaya yan yana cuf cuf....

Selamlar Garaj
Türkiye'ye yeni gelmiş farklı ve çok kaliteli bir uygulama tekniğinden bahsetmek istiyorum. Aşağıda gördüğünüz Corsa C marka Ön Konsol Carbon uygulaması. Uygulama Kesinlikle yapıştırma ve boyama değildir. Desen, uygulama yapılacak malzemenin üzerine, santimetrenin binde birine işleme yapabilen lazerli bir sistem ile işlenir. Sonuç aşağıdaki gibidir. Kalite bakımından soracak olursanız size şöyle birşey söyleyebilirim, son iki yıldır başta mercedes firması olmak üzere birçok otomobil devinin son model araçlarına uyguladığı sistemdir.

Parayı biraz bulunca direk olarak yaptırmayı düşünüyorum :)

Detaylı bilgi : http://www.megkaplama.com/katalog/Default.html

corsaccarbonrq8.jpg

corsaccarbon3bk4.jpg

corsaccarbon2lm1.jpg

arkadaşlar nezamandır combocuları göremiyoruz pistlerde :D bi buluşma yapalım combocularla istanbul anadolu yakasında buluşalım 10 15 combocularla arka arkaya yan yana cuf cuf....

hoşgeldiniz garajımıza sefalar getirdiniz bol paylaşımlarda ve mangal keyiflerinde görüşmek dileklerimle tekrar hoşgeldiniz.

Alper bey bilgiler için tşk yeni bir uygulama sanırım böyle bir fotoğraf ilk defa gördüm biraz daha insanlar tarafından yaptırılınca heralde fiyat aşağı doğru düşer..

Geri