Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
inşaallah murat abi halledeceğiz bu hafta.takarız cengizide allahhh uzun yolda ne gider dimi.

Sinan Kardeşim;

Bu arada Baklava için bir kez daha teşekkür ederim
Özellikle benim ikizlerden bana bir kaç dilim kaldı

Hakikatten Güllüoğlu bu işin Bir Numarasıymış

Tekrar Sağol Allah Razı Olsun kesene bereket, ziyade olsun

COMBO'muzun ön taraftaki güneşlik bölümüne güzel bir yazı yazdırdım çok hoş oldu bana göre
Aracı bir temizleteyim
Fotoğrafları ekleyeceğim

afiyet olsun.yeğenlerim yeterki yesin herzaman gönderirim.yazıyı merak ettim fotğraf eklersen bakalım.bende hep hayal etmişimdir çocukluktan kalma ön cama sinan1.diğer arabayı alınca sinan2 yazdıracağım hırs yaptım kısmetse olacak.

Murat abi fotoları bekliyoruz kesinlikle yakıştırmışındır yoksa bu sene şampiyon fenermi yazdırdın abi:)

şaka bir yana garaj yada opelim netten gitmek isteyipte fenerin kadıköydeki maçına gidemeyen varsa ben kendi kombinemle göndermek isterim 3 senedir gidiyorum başkalarıda faydalansın spor severler futbola doysun istiyorum.

Nihatçığım çok güzel bir yazı oldu aracı iyice spor havasına soktu

Opel Combo Team

Yazdırdım şöyle gölgelei falan ralli araçlarında oluyor ya onun gibi
Güneşlik bölümüne boydan boya

Durumunu hallette kılıfları taktıralım yeni modeller gelmiş gittim baktım

Nihat şimdi de şerit çektirmeyi düşünüyorum ama şu anda kararsızım araştırma içindeyim

Murat abi en kısa sürede fotoları çek abi gerçekten yazıyı merak ettim eminim ki çok güzel renklerde ve yazı karakterindedir.

abi bu ayda duvara tosladım hatunla papaz olmamak adına bu ay öteledim, ay başı nisan bir şakası yapalım royale ve alalım şu kılıfıda kurtulsun garibim dış etkenlerden.

abi daha yeniyim sizlerin sayesinde usuldan aracıma minik eklemeler yapacam şerit, ışık, kolçak gibi aksesurları sayenizde hem iyisini hemde uygun olanı yaptıracaz.

Geri