Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sinan dostum kılıf için Murat abi ile önceden konuşmuştuk ataşehirde imalatçı var ordan alalım demişti bende zati kılıf diye şiirler yazmak üzere idim yani Murat abi ile benim royale kılıf alacaz seninkilerde eski demiştin durumun uygun olduğunda fiyat güzel gelirse sende alırsın.

Kılıf banada lazım ama söylemesi ayıp benim araba iyice kaşarlandı.artık ben hariç herkes biniyor.artık sigara kokusundan yanına yaklaşılmıyor aracın.en gıcık olduğum şeydir.yumoş kumaş parfümü aldım koku gitsin diye ama nafile.

cumartesi öğlen sonu 15 gibi düzceye yola çıktık iki araçla birlikte inanılmaz yağmur vardı 200 km sağanak yağmurda yolculuk yaptık arkadaş aracına lastik havasını fazla vurmasından dolayı üç beş kere şerit değiştirdi o denli yağmur vardı ben sigara molası verdim içen içti içmeyen ben wc koştum:) neyse kural koymak gerek abi ama tabi kullanan kişi içiyorsa işin ucunu tutmak zor sen içiyorsun bende içiyorum mantığı devreye girdimi gitti canım comblarımızın temiz hali.
yağmuru şunun için söyledim 15 gün önce köyden gelirkende 150 km kar suyu karışık gelmiş ve kayışın sesi ile ertesi gün tanışmıştım sizlerde oldumu bilmiyorum ama sağlam yağmur yağdığında silecekler 3 kademede çalıştı bazen alttan kayış su alıyor olmalı fışşş diye sesli çalışıyor bir süre bekleyince belkide kuruması beklemek lazım ses kesiliyor ben tam kayışın altına saç ile kapamak gibi bişey düşünüyorum ama tamda ne yapacam diye karar veremedim.

mesai bugünde son buldu yuvalarımızda sevdiklerimiz bizleri bekler yol gözleyenler her zaman sevdiklerine kavuşsun,
sağlık huzur dolu bir akşam diliyorum dostlarıma iyi akşamlar.

SelamunAleyküm Garaj Okuldan Yeni Geldim..! =))

Uyhhh Yorulmusum ya.!

Geri