Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
pazar gunu gs kendini fazla yormasin ki haftaya macta oynayabilsin hatta gerekirse yedeklerle falan ciksin 9 kisi ciksin :D:D
baska sekilde yenme sansimiz yok sanrim..

ne trabzonsporun ne de ersun yanalin sansi 3 buyuklere tutmuyor

İyi düşünmüşün Murat abi hem o zamana kadar yağmur yerini güneşli atmosfere bırakır çamurlar gider mis gibi toprak kokusu olur şile yollarında.

abi Mustafa İlbaylı yan demirleri satıyor sen seninkileri kaça aldın abi Mustafa çok titiz birisi ürünü sıfıra yakındır kısmet olursa alacam kardeşimizden,
nette göremedim bir türlü fiyatları.

bu arada içimizdeki irlandalılar sözünden yola çıkarak içinizdeki fenerli yakacaktı sanırım akşam almanyada sizleri:)

Nihat abi sıfır krom tampon seti 330 tl ben fiyat aldım az önce.tamsan krom tampon san.diye bir firma

Ben 4 sene önce almıştım demirleri bayağı pahalıydı
Ama şimdi ucuzlamıştır
Bence Mustafa ile konuş al derim uygun fiyata

Ersun yanal hocaya üzülüyorum.takım atak oynuyor ama umut ve gökhan denilen arkadaşlar gol kaçırma yarışına girince doğal olarak kaybediyorlar.

ahhh keşke vaktim olsa.bugün gidip önce mp3 çaları taktırırdım.sonra yeni lastikleri sonra rot değiştirir,akşamda tampon içi arabayı arkadaşa verirdim.ahhh ahhh

abi yaw baklava diye diye rüyalarıma girecek.

dünkü oyun orta şekerdi Murat abi yine olur oyunlar abi gelmeye çalışın ailece gelin arkadaşların varsa çağırırsın gerçi bazı oyunlarda yer sıkıntısı oluyor duruma göre kişi sayısına bakarız.

Geri