Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu akiam kısmetse senin kılıfların fiyatını öğreneceğim
İşten erken çıkabilirsem

sağolasın Murat abi eksik olma sanada zahmet veriyoruz acelesi yok abi elbet arkadaşına uğrarsın o zaman sorarsın, abi comboya karar vermeden önce deri koltuklu bir araçta içim kalmıştı birde deri koltuk kılıflarını altarnatif olarak fiyat sorarsan bahtiyar mesut olurum abim.

mesut hoş geldin.nihat abi sorma ben kokoreç ve tatlıya bayılıyorum.her gelen misafirede ikram etmeye çalışıyorum.

murat abi kılıf satan arkadaşın internet sitesi varmı? oradan bizde baksak.Nihat abi krom tampon için fiyat anlaştınızmı?kaç tl?

Abi valla senin iş yeri iyiki yiyecek üzerine değilmiş valla hiç çıkmazdık dükkandan:)

abi yemeklerimiz tatlılarımız geniş bir yelpaze her ne kadar bizim hatunlar bir elin parmak sayısını geçmeyen çeşitte yemek yapsalarda:o arada fıstıklı baklavalarla durumu kurtarıyoruz:eek:

ikindi sonu garaja gelirim aktiviteler çoğaldı biraz deklanşöre basıp gelirim garajımıza herkese kolay gelsin.

senin geldiğin saatte kalmıyor murat abi saat 2-3 deyince bitiyor.ama bu haftadan sonra genişletecek akşama kadar satacak.bir daha sefere inşallah.

Mustafa gündüz sıklıka nete girmiyor gel bişeyler yaparız dedi sağolsun çok anlayışlı tam rakam ve ödeme şeklini söylemedi bekliyorum.

İnternet sitesi yok, çünkü imalatçı
İstanbul'da ki tüm aksesuarcılar ondan alıp satıyorlar kılıfı
Onun için fiyatları çok makul
Tavsiye ederim

Nihat benim araçtakini gördü ve beğendi

Olmaz ise Cumartesi atla gel buluşalım hem beğen hem de orada 3 kişi anında takıyorlar hem de biz laflarız
Müsaitsen yarın gel öğleden sonra falan iş çıkışı

Geri