Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben burdayım
abi bi türlü buluşamadık ümraniye ikea da buluşalım yada bostancı sahilinde idonun oralarda

günaydın arkadaşlar hayırlı sabahlar.yaz gelsede denize gitsek,içimiz bir hoş oldu kaç aydır yağmur görmekten.

günaydın güzel insanlar.

yeni bir hafta yine yeniden koştırmacalar kapıda herkese Allah kolaylık versin.

Sinan günaydın, cumartesi buluşamadık ama inş bu cumartesi combo buluşmasında görüşürüz.
esenlere gitmeme değdi hayırlısı ile aldık jantı adamların elinde bir takım kalmış indirim yapmışlar adamların esnaflığıda iyi gayet ilgililer jant renginde sibop, nidrojen ve rotu 40 liraya yaptılar balans hediye idi.
jantlar 10 taksit 515 liraya geldi.
http://www.sahibinden.com/15_kosei_...QQaXQQ13047244WQQpXQQdisplayitem&keyword=jant

abi hayırlı uğurlu olsun sen geleceksin diye cumartesi erkenden eve gittim.ama kısmet değilmiş jantlar çok güzel hayırlı olsun arabadaki lastiklere uydumu jant?.

Allah razı olsun Sinan kardeşim,
abi cumartesi fatihe de gittik jant bakmaya trafiğe takıldık esenlerde bizim arkadaş oturuyor evde hazırlık yapmışlar eve gitmek zorunda kaldık kusura bakma sinan dostum.
lastik ölçüm sorun yaratmadı araç üstündeki lastiklerin dişleri eriyene kadar kullanacam tabi ikinci el yada sıfır uygun 185.60.15 bulduğumda aldığım jantlara takacam şu anki lastikleride saç jantlara takıp yaz kış lastiği yapmaya gayret edecem.
jant aldığım yerde bir hafta kullanılmış çin malı jant vardı 380 istiyordu 70 lira için aldığım jantlardan vaz geçmedim beğenmene sevindim.

neyse kısmet değilmiş.fotoğrafları ekleyecekmisin yoksa cumartesi gününe kadar bekleyecekmiyiz.:D bu tür jantlara ince yanak lastik daha çok yakışır gibime geliyor.

Geri