Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Murat abi saygılar sevgiler hoşgeldin.

Alper'e sormuş olduğun araca yapılan işlemi Mustafa'nın tanıdığı bir yerde yapılıyormuş öyle okumuştum bir Mustaya soruver abim.

bu arada cumartesiyi es geçmeyelim abim sitede senin rüzgarın daha kuvvetli eser bir seslen şöyle comboculara gelmek isteyenlere.
işlerin bereketli kazançların bol olsun abim.

mesai faslı bitti güneş veda busesi vermeden gidem kirlide olsa royali çekeyim baklavalı jantlarımla yarın garajla paylaşayım.

sağlık huzur dostlarla olsun iyi akşamlar.

o işlemi orjinal cam görüntüsü ayarında maslakta yapılıyor. bizim arkadaş gri combosuna yaptı sunroofta var aracında süper olmuştu

Günaydın güneşli İstanbul sabahından tüm garaj sakinlerine saygılar sevgiler.

İşleriniz yolunda, ders çalışanların problemleri çözüm ayarında araçlarımızda badem tadında yol alsın.

Buluşma yerini bugün ayarlayalım.unutmadan söyleyeyim.bana yakın arkadaşlardan biri geçerken benide alırsa çok iyi olur büyük ihtimalle arabasız geleceğim.

img5889t.jpg

img5886s.jpg

img5885k.jpg

img5884f.jpg

img5883a.jpg

img5882v.jpg

img5880i.jpg

akşam üzeri olmasından dolayı ve yer darlığından güzel kareler elde edemedim,
Mustafa kardeşimin vermiş olduğu yan demirleri takıp birde temizlik sonrası çekeyim güneşli bir günde daha güzel çıkacaktır royalim.

jant KOSEİ M03 modeli 15 jant 8 bijon aralıklı opel ile birlikte pejo ford grubunada uyumlu nakit fiyatı 450 TL idi 10 taksitle 115 geldi inş sağlık afiyetle kullanırız.

Geri