Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Alper üstadım tşk ederim Allah razı olsun güzel dileklerin bir mükabil kardeşim.

abiler gözüm yağmurda kesildiğinde çekeyim gerçi şöyle günlük güneşlik bir pazar sabahı baştan aşağı temizlik sonrası çeksem daha hoş olurdu insan aracını temizleyince 3 puan almış gibi mutlu oluyor unuttuk bu arada galibiyet almayı :cry:

Bizim galatasaray daki bu fener aşkını anlayamadım gitti.bakmayın düşman gibi görünüyorlar ama gizlice sevişiyorlar.fener ne zaman puan kaybetse bizim kilerde o hafta yatıyor.sevgilisini uzaktan takip edip başı sıkışınca onu kurtaran kahraman gibi.anlamadım gitti.:mad:

bu sene BJK yada hamsi uşakları ve sivas spor şampiyon olurlarsa öpüp başlarına koysunlar Fenerden GS den sıra gelmez onlara 2003 den beri sıralı lpg sistemi gibi bizimkilerin arasında gidip geliyor şampiyonluk.
bu arada kupada final tekmi oluyordu iki ayaklı olursa bizim stadyumdaki final maçı hariç tüm kombine hakkımı fenerlilere veriyorum bu haftaki yeri verdim bile bir arkadaşa:)

Final maçı tek maç oluyor.benim memleketim sivas.ama sivası desteklemiyorum.mecnun ve bülent orada olduğu sürece birçok arkadaşımla karar aldık desteklemeyeceğiz.istanbuldaki maçlara bile gitmiyoruz.salaklar bu fırsat 50-60 senede bir gelir bu üç takım hala bunun farkına varamadı.trabzon,sivas,kayseri.

doğru söylüyorsun ben FB&GS aynı sezonda böyle kötü oynadıklarını hiç hatırlamıyorum mutlaka biri potada olurdu inş anadoludan bir takım şampiyon olur hem o şehrin sakinleri tatsınlar bu duyguyu ve o şehrede maddi manevi katkıları olur.

pazartesi sendromu sarmasın garajımızı gelin gayri dostlar açın kepenkleri söyleyin yüreğinizdeki güzellikleri.

garajdakiler çok arazi olmaya başladı son günlerde.benim kadar da yoğun değilsinizdir.toplanında iki muhabbet edelim

Nihat-Sinan Merhaba
Hafta sonu giremedim
Bir de bu aralar işler yoğun
Ama kalbim hep burada
Sevgilerle

Geri