Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kolcak ßenimde Hoşuma Gitti Aslında Ne Kadardı ßu Kolçak Alper Aßi.:D

Şuan Özdilekte Var 2 Kolçak ßirisi Spor Sizinkisi Gißi Sayılır Hem Yukarı KAldıraßiliyrsun Hemde Ivır zıvır Koymak içinde Gözü Var. Hoşuma Gitti 26 ytl ßitane Daha var Deri Ön de ßardaklık Arkadada 2 tane ßardaklık Yeri var Artık Ivır zıvır için gözü var ikisinden ßirisini düşünüyorum..

Şuan Özdilekte Var 2 Kolçak ßirisi Spor Sizinkisi Gißi Sayılır Hem Yukarı KAldıraßiliyrsun Hemde Ivır zıvır Koymak içinde Gözü Var. Hoşuma Gitti 26 ytl ßitane Daha var Deri Ön de ßardaklık Arkadada 2 tane ßardaklık Yeri var Artık Ivır zıvır için gözü var ikisinden ßirisini düşünüyorum..
mesut bahsettiğin kolçak için link verirmisin.:D bakalım nasıl bir şeymiş. kolçak denilince en rahat olanı pasaat lardaki diyorum ben çok hoşoma gidiyor passatınkiler.

Günaydın arkadaşlar.murat abi hayırlı olsun.güle güle kullan.o aletin içi açılıyormu eşya koymak için

herkese saygılar sevgiler..

Karamürsel buluşması güzel geçmiş abi fotolar kolçak herşey harika yüreklerinize sağlık iyi günlerde kullan Murat abim.
1.5 ay civarında bende uğrarım Alper kardeşime bir kolçakta bizim royale yakışır.

Mesut kardeşim garaja sıklıkla gelemiyeceğine samimiyetle söylüyorum çok üzüldüm umarım seni sıkıntıya sokan durumlar olmamıştır ve yine gelirsin ders boşluklarında garajımıza sensiz sessiz kalır garaj her zaman beklenirsin.

iyiki bursaya gelicez dedik hemen kaçtın mesut.çok masrafa sokmazdık seni.şimdi sen sınıvları bahane edersin.:D

dayanamaz Mesut gelir garaja sınavlardan notu düşünce pederi hayıflanmıştır hımmm girme nete falan diye ama iki yüksek not kendine getirir mesutumuzu.

Sinan yarın mangalda iptal yok dimi hani şimdiden karnımı aç tutacamda ondan sorayım dedim:)

Alper ellerine sağlık fotolar güzel olmuş Murat abimi güzel ağrlamışın borcumuz oldu sana İstanbula gelebilsen yarın akşam sana ziyafet çeksek püfür püfür mangalımızın köfteleri ile.

Selamınaleyküm Sevgili Arkadaşlar

Sinan, Cuma günü öğlen acilen işten çıktım daha sonra nete giremedim ve yapmam gereken bazı işler de vardı biraz telaşe vardı gelemdim yanına özür dileirm

Alper Kardeşim, Cumartesi günkü beni ağırlaman, ilgin ve alakan için gerçekten çok çok teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi. İstanbul'a geldiğinde mutlaka haberim olsun..

(Bu arada kolçak taktıracak arkadaşlar, mutlaka ve mutlaka yolu düşerlerse Alper'in yanına gitmesini tavsiye ederim)
(Yine bu arada serviste gerçekten çok yakından ilgilendiler. Onlara da ayrıca teşekkürler)

Yeni bir hafta
Herkese Hayırlı günler

Geri