Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yağmurda yağsa iptal söz konusu değil.geçen sefer yapıldı yağmurda.ama sıkı giyin abi yarın akşam özellikle ayakkabı konusu önemli toprak çok fena çekiyor.ben tam 6 gün yattım.

Selamınaleyküm Sevgili Arkadaşlar

Sinan, Cuma günü öğlen acilen işten çıktım daha sonra nete giremedim ve yapmam gereken bazı işler de vardı biraz telaşe vardı gelemdim yanına özür dileirm

Alper Kardeşim, Cumartesi günkü beni ağırlaman, ilgin ve alakan için gerçekten çok çok teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi. İstanbul'a geldiğinde mutlaka haberim olsun..

(Bu arada kolçak taktıracak arkadaşlar, mutlaka ve mutlaka yolu düşerlerse Alper'in yanına gitmesini tavsiye ederim)
(Yine bu arada serviste gerçekten çok yakından ilgilendiler. Onlara da ayrıca teşekkürler)

Yeni bir hafta
Herkese Hayırlı günler

Ne demek ben teşekkür ederim. Geldin misafirim oldun. Dediğim gibi her zaman beklerim. Bizim buraları murat abi gördü. Ailece gelip güzel bir haftasonu gecirilebilecek bir yer.

Bu arada abi kolçaklı ilk uzun yol deneyimi nasıldı :) Tecrübelerini bekliyoruz :) Buralardan yolu geçen arkadaşların her türlü döşeme ve aksesuar işlerini hallettirebilirim. Murat abi gördü istanbul'da bölesi yok dedi :)

Alper ellerine sağlık fotolar güzel olmuş Murat abimi güzel ağrlamışın borcumuz oldu sana İstanbula gelebilsen yarın akşam sana ziyafet çeksek püfür püfür mangalımızın köfteleri ile.

Olur mu öle şey. Seninde en kısa zamanda misafirim olmanı isterim Nihatcım. Keşke bende istanbul'da olabilsem mutlak katılırdım. Ama malum işler ve uzaklık engel oluyor böyle bulusmalara :(

Sinan uyarın için tşk ederim senin uyarın doğrultusunda askeri botlarımı alacam yanıma oraya gidince giyerim onlarla araç sürmek eziyet dev gibi reo'ları süren ulaştırma askerlerine allah kolaylık versin. bu arada hayatımda ilk sürdüğüm araç Man idi ayaklarım yetişmemişti dev gibi direksiyonu vardı tabi ilk kadırışta sonuçta yoldan çıkmıştım:cry:

Murat abi ilk iznelimleri paylaş bizimle nasıl abi sağ elin kolçağa yapışıyormu uzun yolda çok rahat edeceksin.

ilk hedefini gerçekleştirmiş oldun sırada 19 nisan mangal partisi sonrası büyük bir temizlik var sanırım senin comboya.

Evet yaaa
İlk izlenimi anlatmayı unuttum

Yemin ediyorum aracı kullanırken daha bir hava verdi

Hele ki uzun yolda otobanda, eşimde bu rahatlığı çok fark etti
Uzun yolda vitesi taktım 5'e dayadım kolumu kolçağa rahat rahat İstanbul'a döndüm hayırlısıyla

Şiddetle tavsiye ederim

Bir kolçak için Karamürsel'e gitmeye değer alt tarafı 1.5 saat sürüyort geze geze
Bir de Alper Kardeşimiz sahilde bizi ağırlıyor

Süper bir hafta sonuydu

Bu arada arkadaşlar;

Alper'in beni götürdüğü aksesuarcı inanılmazdı

Aracı çıplak olarak götür A'dan Z'ye istediklerini yaptır ve çıkar

Döşemeden, elektrik, aksesurların bin parçası
Ve ne ararsan var
Gerçekten güzel bir yerdi
İlgi alaka da süperdi
Fiyatlarda makul

İstanbul'da bu istediğim kolçağın fiyatını bana 120 milyona yaparız demişlerdi

Geri