Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet dinçer bey beş kollu opel jantıysa tabi sonradan takılmadıysa spor pakettir aracınız mp.3 çalarınızıda sökmedilerse kesinlikle aracınızda cd çalar olur.

uzun yolda cd çalar iyi oluyor radyonun çekmediği yollar olabiliyor.
tabi birde sis farı vardır aracınızda orjinal olması çok güzel sonradan takılanlarda su alma şikayetleri oldu garajımızda dile gelmişti.

fotoğraflarınızı paylaşımlarınızı bekleriz.

buna bende sevindim paylaşımlarını bekler garaj illa araba ile ilgisi olmasına gerek yok şenlik olsun garajın içi.

ekipmanların neler yada okulunkinimi kullanıyorsunuz.
Kendi ekipmanım yok 450d için para biriktiriyorum.
Okulda benim favori d70s tele,makro,geniş açı,flaş çok şükür ekipman iyi

eline ruhuna fotoğraf tutkuna hangi badi yakınsa onu almanı dilerim.

benimde favorim benimkinin abisi 40d ve 70.200 2.8 diyaframlı canon lens.

garajın güzel insanları pazar sabahı keyfinizde iken sizler ben emekçi kardeşiniz sabah 07.50 de garajımıza fotoğraf çektim:)

öncelikle Mustafa İlbaylı arkadaşıma tşk ederim sağolsun cuzi bir rakama yan demirlerini bana verdi Mustafa Allah razı olsun kardeşim.

bir ayı geçkindir yatan demirleri artık yeter deyip motor ustası erkan ustaya gittim aracı kaldırdı baktı plan yaptı ve uyguladı her tekere yakın allta 2 adet delik var sanırım hava deliği ama boşta duruyor oraya somunu yuvarlak bir demire kaynatıp çekiçle soktu bizim demiri alttan sıktı yani herhangi bir delik açmadan kaynağı araca yapmadan monte etti.
demirlerin üstüne iki ayağımla dün akşam vakti aracı yıkarken test ettim banamısın demedi yani sağlam oldu.

Son düzenleme:
iyi adam garaja yazı yazarken ararmış:)
Musatafa mangal yerinden aradı gel diye ama ne mümkün iş yerindeyim ve akşama kadarda sürecek davet için tşk ederim Mustafa.

demirli royal:)

img7998h.jpg

img8006p.jpg

evet Murat abi cumartesi haberini aldım bir aksilik çıkmazsa aynı geçenki gibi Önce Sinan kardeşimize sonra senin yanına gelirim tabi araçlarınızla gelmezseniz iş yerine.

Nihatçığım süper olmuş Royal
Maşallah Nazar Değmesin

Yine aynı şekilde yaparız organizasyonu
Ben hafta içi arabayla gelemiyorum

Geri