Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sinan valla şifreli olmuş salı akşamı herkes karanlıkta iken gecenin orta yerinde o köprü altında buluşalım:)

abi bende gideceğim ama patron ne hikmetse hafta sonu olunca çıkmak bilmiyor.sinir küpüyüz.hava fıstık,herkes geziyor bizde mal gibi onun gitmesini bekliyoruz.sabahtan beri 2 tane film izledim.personeli gönderdim yok adam evdekilere dargın galiba

dediğin gibi evde nane olmalı ortamı yoksa atlar arabasına giderdi bebelerine.

bizimde veleybol turnuvası var çekecek fazla bişey yok bende ayran içiyom sabah beri içe içe sanırım rengi değişcek kanımın:)

Combo camiayısına selam. Babamın doğan L sine güvenemeyip Combo ile yaptığı Antalya-Niğde yolculuğundan sonra başlayan Combo hayranlığı ( fanatikliği de denilebilir) 2006 Cdti alması ile son bulmuş.
Aracı teslim almadı pazartesi alacak, yetkili servis eksiklerini v.s. kağıda döküp vermiş alma dememe rağmen aldı :D:D
Dikkat edilmesi gerekenler nedir bu araçta, zincir kapagı yokmuş o takılacak bir kaç eksik daha söyledi gelince tam anlaşılır sanırım.
Arkası çift kanat tipi açılan kapı olunca ses problemi oluyormu? Abs var dedi, jantlarıda aliminyum muş City plus olma şansı varmı? Onlarda bagaj kapağı tek parça değilmiydi acaba?

hoşgeldiniz mesaj sayınızdan sitenin müdavimlerinden olduğunuz anlaşılıyor garajımıza sizi ve pederinizi sıklıkla bekleriz.

öncelikle hayırlı uğurlu olsun yaradan kaza bela vermesin sağlık afiyetle binin.

2006 abs satandart, arka kapılar 2007 model itibari ile tek kapı oldu benimkide sizinki gibi çift kapılı kullanması kolay arka tarafı görüş açısını kısıtlaması kötü, ses gibi herhangi bir şikayetim yok hatta bazen ses yapmıyor diye sevesim bile geliyor:)
jantlar orjinal opel jantıysa spor paket olma durumu yüksek mp.3 çalarınız olmalı üst çıtalarda olabilir aracınızda.

pazartesi garajımız daha şenlik olur bekleriz.

hoşgeldiniz mesaj sayınızdan sitenin müdavimlerinden olduğunuz anlaşılıyor garajımıza sizi ve pederinizi sıklıkla bekleriz.

öncelikle hayırlı uğurlu olsun yaradan kaza bela vermesin sağlık afiyetle binin.

2006 abs satandart, arka kapılar 2007 model itibari ile tek kapı oldu benimkide sizinki gibi çift kapılı kullanması kolay arka tarafı görüş açısını kısıtlaması kötü, ses gibi herhangi bir şikayetim yok hatta bazen ses yapmıyor diye sevesim bile geliyor:)
jantlar orjinal opel jantıysa spor paket olma durumu yüksek mp.3 çalarınız olmalı üst çıtalarda olabilir aracınızda.

pazartesi garajımız daha şenlik olur bekleriz.
Teşekkürler bilgiler ve ilgi için.
Spor paket derken city plus+spor paketmi? mp3 varsa iyi olur.
2006 haziran çıkışlı imiş. Orjinal aliminyum jant varsa başka hangi paket olabilir ?

Gerçi pazartesine bişey kalmadı o zaman foto v.s. çekebilirsem eklerim garaja :)

Geri