Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yasin profosyonel değilim yani fotoğrafı satarak para kazanmadım ama sonuçta bu işi yapıyorum özel bir okulda çalışıyorum video ve fotoğraf çekiyorum çektiklerim okul web sayfasında aylık dergisinde yayınlanıyor tabi zamanla ruhun her yanı fotoğraf oluyor abartısız bazen rüyamda fotoğraf çekiyorum ama geçen gece lastik ölçüleri söylerek uyandım yani ben comboyu birde fotoğrafı çok seviyorum:)

pazar günü ben yokum. salı günü inşallah katılma imkanım olur ama pazar günü çok zor.

günaydın garajın güzel insanları sağlık huzur sizinle sevdiklerinizle olsun.

mesai hafta sonuda devam ediyor ki yarında burdayım Sinan salı ne var haberim yok aynı yerde aynı at eti ile ajj kalmıyacazmı:)

Herkese hayırlı günler benimgibi çalışan arkadaşlarada hayırlı işler.
Anladım nihat abi işindede başarılısın maaşallah.

Yasin profosyonel değilim yani fotoğrafı satarak para kazanmadım ama sonuçta bu işi yapıyorum özel bir okulda çalışıyorum video ve fotoğraf çekiyorum çektiklerim okul web sayfasında aylık dergisinde yayınlanıyor tabi zamanla ruhun her yanı fotoğraf oluyor abartısız bazen rüyamda fotoğraf çekiyorum ama geçen gece lastik ölçüleri söylerek uyandım yani ben comboyu birde fotoğrafı çok seviyorum:)
oo nihat abi memnun oldum bende bölümüm gereği fotoğrafla uğraşıyorum.:D

Yasin cumartesi emekçilerinin arasına hoşgeldin Sinan ile ben iki kişiydik sayende çoğaldık garajın diğer sakinleri kebap yaparlar:)

Geri