Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aleykümselam Murat abicim nasılsın
abi sen araştırmıssındır bu xenon işini bende düşünüyorum da neye karar verdin abi.
Bide abi merceksiz farla nasıl olcak sıkıntı cıkmasın ileride bide şimdi senin h7 alman lazım yarın öbürgün mercekli far alayım dersen onların ampülleri h1 eski ampülleri ne yapcan düşündünmü abi.
Yasin Kardeşim Merhaba;

Uzun zaman araştırdım: Angel ve Xenon olayını son sonktayı koydum

Angel fiyat olarak şahsen bana fazla geldi... Bir de Xenon taktıracaksın... Yani özetlersek: angel+xenon: 700 TL'yi buluyor... Bir de Angel taktırdığın zaman buğulanma olayı oluyor bu da büyük bir sıkıntıymış

Bunların ardından ben sadece Xenon taktırmaya karar verdim
Yine yaptığım araştırmalar sonrasında
HID Xenon 6000 K'ye karar verdim. Montajı dahil 170 TL'eye

Özetle konu bu
Yine de karar senin

Abi 700 ü bulmuyo ya en fazla 450 oluyo hid marka iyimiymiş nere malı başka markalarda var niye onu sectin bide bunların 8000k, 12000 olanları var onların fiyatlarımı farklı onları niye düşünmedin
Angellerdeki bug olayınıda tazyikli suyla yıkanmaması gerektiğini bug olursada arkasında tahliye deliği olduğunu söylediler

Kullanan bazı arkadaşların tavsiyesi üzerine HID Xenon 6000'e karar verdim

8000 ve diğerleri yağmurlu havalarda sorun yaratıyormuş görüş açısından

Vallahi angel+xenon fiyat aşağı yukarı oynuyor

Ben maddi ve buğu olayından doğabilecek sıkıntılar için sadece Xenon dedim

yine yeniden herkese saygılar sevgiler...

yasin sen araştırma yaptıkça far olayı hakkında bende senden kopi çekiyorum:) ve tabi murat abiden de tiyoalar alıyoruz sizin gibi bende beyaz ışıkta gitmek istiyorum.

Nihat taktırmayı düşünüyorsan ilerleyen günlerde beraber taktıralım fiyatta belki düşürme yaptırtırız
Ne dersin

ohooooo işi büyütmüş bizimkiler far falan alıyorsunuz.akşam mangal da var kebap . ben burda çalışayım siz gırgır yapın

Murat abi biliyorsun asya kıtası gibi maddi durumlarım karma karışık ödemelerim bir yoluna girsin ilk etapta hemen sana danışacam abim sağolasın.

abi akşama ikinci köprüden yanına geliyorum dimi plan yapalım.

Son düzenleme:
Sinan valla içimize sinmez seni arar gözlerimiz abi senin takıyı göndersen nişana sende gelsen bizle tabi bu görüşümüzde sadece kendimizi düşünüyoruz dimi mıurat abi hiç aklımızda baklava falan yok:):)

Geri