Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hımm anladım :) abi Murat abi sonradan taktırmıştır orjinalde o demirler yada pakette o ıvız zıvırlar yok benim bildiğim bi sis farı alırsın sisli havada çok işe yarıyor gerçekten farlardan iyi gösteriyor :) bi ara fotoları koyarsın aracınızın combo güzeldir 1.7 cdti olsa tadından yenmez :)

Ok. Ankesörlü n80'i alırsam bir gün yanıma çeker koyarım fotoları.
1.7 cdti değilde dti vardı 2004 o olmadı bunu almış babam bana sormadan. Alınmış alınmıştır dedim artık bende hayrını görsün :)

Sis farı ilginç ama bir tarafta var diğerinde yok, kaldırım v.s. bir yere çarpıp kırdılar demek. Kapağınıda bulup takmışlar bir güzel. İnşallah kapağı birinin aracından yürütmemişlerdir :D

günaydın arkadaşlar.hayırlı günler hayırlı işler.anlaşılan bir combo daha geldi garaja.combo lardaki bagaj filesi standart arkadaşlar.

Selamınaleyküm;
Herkese Hayırlı Günler ve Hayırlı İşler

Sevgili Dinçer Kardeşim Hayırlı Uğurlu Olsun COMBO
Araç ile ilgili ne sormak istiyorsan hepsini burada paylaşabiliriz

Sevgilerle

Teşekkürler abi, hepimiz kazasız belasız ve cezasız kullanırız inşallah.

Arkadaşlarda yardımcı oldular sağolsunlar. Şimdilik soracağım bir şey yok, olursa rahatsız ederim garajı :)

Ne demek Sevgili Dinçer;

Her zaman bekleriz buraya
Muhabet-Sohbet ederek araçlarımızla ilgili her şeyi paylaşıyoruz

Selamlar garaj.

Valla bugün combomu bir kez daha sevdim :) takriben 40 tl'ye izmitten bursaya gittim geldim :) tam tamına 445 km yaptım :)

Forever OPEL COMBO

Maşallah Alper Kardeşim

Bursa'ya gidiyorsun... Aynı mesafe gelseydin ya İstanbul'a Mangal gecesine

Fotoğraflara bakta gör Opel Mangal Team'i

herkese saygılar sevgiler garajın güzel insanları bir günlük moladan sonra yine kepengi açmak güzel garajın.

dün ancak fotoları eklemeye fırsatım oldu yoksa garaja gelmemezlik yapmam..

Sinan aramızda olmadığına gerçekten üzüldük gerçi etlerin sıcacık anlarında bir süre seni unuttuk ama dönüş yolunda Murat abi ile senin kulaklarını çınlattık hatta Murat abi arayacaktı abi geç oldu uyur falan dedim.

Dinçer bey tekrar hayırlı uğurlu olsun yaradan sağlık afiyetle binmeyi nasip etsin.

Alper üstadım 9 mayıs bir aksilik çıkmazsa Bursa yolculuğu sırasında güzel şehrine uğrayıp senle inş tanışacaz bir kaç gün önceden yine haber ederim.

Geri