Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
nihat abi keşke gelebilseydim bu sefer kadroda az alırdık 3kilo tatlı otururduk çimene hep berber yerdik ama kısmet değimiş.

gelemiyorum murat abi iş arkadaşımızın bugün nişanı var.pazar akşamıda diğer arkadaşın nişanı var artık evlenenlere yardım zamanı.:D

evet abi dediğin gibi sana gelirim,

abi gireceğim sapak vs vs yazarsan sevinirim biliyorsun karşı tarafta zayıfım bu arada Mustafayı aradım haber ettim gelecek combocular eksik olmasın mangal keyfinden.

2.Köprüden gelip gişeleri geçtikten sonra Levent sapağına sapıyorsun ya..
Sabancı'nın binalarını geçince sağa sapıyorsun ve o yol seni komple Shell Benzincisine götürüyor..
Beşiktaş Kolejinin yanında ki Shell'de buluşuruz

adresi yazdım murat abi inş zorluk çekmeden gelirim.

abim 18 gibi yerimden çıkacam eve uğrayıp hemen yola çıkacam 19.30 gibi yada biraz geçe gelirim saygılar sevgiler herkese iyi akşamlar.

evet dinçer bey beş kollu opel jantıysa tabi sonradan takılmadıysa spor pakettir aracınız mp.3 çalarınızıda sökmedilerse kesinlikle aracınızda cd çalar olur.

uzun yolda cd çalar iyi oluyor radyonun çekmediği yollar olabiliyor.
tabi birde sis farı vardır aracınızda orjinal olması çok güzel sonradan takılanlarda su alma şikayetleri oldu garajımızda dile gelmişti.

fotoğraflarınızı paylaşımlarınızı bekleriz.

Araç geldi nihayet bugün. Fotograf çekecek tlf. v.s. olmadığı için sonraya kaldı.
Kapı kolları, çıtalar v.s. siyah, tavanda bar yok. Sis farının biri var diğeri yok :D Kapak takmışlar. Ruhsatta city plus diyor. Aynalar manuel :(
Çift havayastığı+abs var. Jantları 5 kollu orjinal v.s.

Yanımda cd yoktu ama üzerinde mp3 yazmıyor cd30 yazıyor sadece. Bagaj fileside yok sanırım oda spor pakette oluyor.

Temsili fotograf:
12382157_632820_yhxg990.jpg

Araç geldi nihayet bugün. Fotograf çekecek tlf. v.s. olmadığı için sonraya kaldı.
Kapı kolları, çıtalar v.s. siyah, tavanda bar yok. Sis farının biri var diğeri yok :D Kapak takmışlar. Ruhsatta city plus diyor. Aynalar manuel :(
Çift havayastığı+abs var. Jantları 5 kollu orjinal v.s.

Yanımda cd yoktu ama üzerinde mp3 yazmıyor cd30 yazıyor sadece. Bagaj fileside yok sanırım oda spor pakette oluyor.

Temsili fotograf:
12382157_632820_yhxg990.jpg

Dinçer abi hayırlı olsun , yeni aracınız sanırım ... city plusta bagaj filesi sis farları track müzik çalar mevcut en azından 2006 da var bu dediklerim bildiğim kadarıyla sizdede vardır ancak fileyi çıkarmışlar sanırım. tavanın neresine bar konuluyor bilmiyorum var olup olmadığını nasıl anladınız?

temsilli fotoda araç temiz gibi duruyor güle güle kazasız belasız sürüşler... 2007 den sonraki modellerde sağ sol aynalar elektrikli 2006 larde yok ama ...

Dinçer abi hayırlı olsun , yeni aracınız sanırım ... city plusta bagaj filesi sis farları track müzik çalar mevcut en azından 2006 da var bu dediklerim bildiğim kadarıyla sizdede vardır ancak fileyi çıkarmışlar sanırım. tavanın neresine bar konuluyor bilmiyorum var olup olmadığını nasıl anladınız?

temsilli fotoda araç temiz gibi duruyor güle güle kazasız belasız sürüşler... 2007 den sonraki modellerde sağ sol aynalar elektrikli 2006 larde yok ama ...

Evvallah Özkan,

Araç babamın; kendisi hiç, bende az bilgili olduğum için Combo ile alakalı garaja müraacat edeyim dedim. Saolun, size saçma gelebilecek sorulara dahi sabırla cevap veriyorsunuz.
Resim gerçekten temsili :) bir ilandan ödünç aldım :rolleyes:

Bar derken Murat abinin imzadaki tavan var/demir/v.b. için demiştim.

Sağ sis farı yok aracın, filenin olmaması normal :D Gören duyan olursa düşünebilirim sağ sis farı.

Geri