Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet yılmaz abi aklıma girdi arkadaş ama kısmet kriz döneminde benim araba en fazla 15-16 eder.üstüne kredi 10000 kredi çekmem lazım.patrona sorsam adam selam bile vermiyor bu aralar para isterim diye bakalım e olacak bekliyorum bir ışık doğar diye

inşallah herşey gönlünce olur, bu işler pek aceleye de gelmez, malum piyasalar bozuk, pirince giderken evdeki bulgurdan da olmak var, aman dikkali hareket et... en hayırlısı neyse o olsun hakkında...

haklısın yılmaz abi hayırlı akşamlar bende kaçayım ufak ufak murat abi yarın görüşürüz.çiğ köfte geldi aklıma şimdi ufffff

şimdi yoldan geldim bu seferde göstergede ABS ikaz ışığı yanıp sönüyor bu nasıl iştir ya her tarafı vukuat bu arabanın :(

msjları geç okudum ama bu direksiyondan gelen ses konusunda benm aracım 2004 1.7 DTI ve aldığımda direksiyondan gelen ses felaketti daha sonra çok araştırdım bana da dedilerki mabsal değişecek. ama daha sonra opelin özel servisliğini yapan bi ustaya gittim. direksiyonun altına yattı ve mabsalı tutan bi conta varmış. o conta gevşemiş onu sıktı ve iki-iki buçuk aydır direksiyondan gram ses gelmiyor. bence yine de gidip bi buna baktırın derim....

Geri