Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Akadaşlar otokoç u aradım mecidiyeköy.yeni connect in kataloğunu istedim geecek dediler araç ellerinde varmış.110hb glx 31,500 tl. full paket. 32,400 tl.kredisiz nakit alırsak 32 falan olur dedi.nasıl fiyatlar yüksekmi?

bence fiyat çok iyi ama tabi donanıma da bakmak lazım, ben combomu almadan önce connect bakmıştım 2006 da bana bu fiyatı vermişlerdi, hala fiyat aynı sanırım...

Aman Yılmaz, aman !..
İş olsun da hiç sesini çıkarma bence

Kendine iyi bak Sevgiyle Kal

Aman Yılmaz, aman !..
İş olsun da hiç sesini çıkarma bence

Kendine iyi bak Sevgiyle Kal

ayne abi hele bu devirde 16 saat çalışmaya bile razı oluyo insan,

bizamanlar eve gelemiyoduk işlerden, sürekli çift vardiya çalışıyorduk, bi haftasonu izin verdilermi bayram yapıyoduk, şimdi haftanın 3 günü izinliyiz 2008 eylülden buyana daha hiç tam maaş alamadık sürekli her ay enaz 1 hafta içerdeyiz...:(

ayne abi hele bu devirde 16 saat çalışmaya bile razı oluyo insan,

bizamanlar eve gelemiyoduk işlerden, sürekli çift vardiya çalışıyorduk, bi haftasonu izin verdilermi bayram yapıyoduk, şimdi haftanın 3 günü izinliyiz 2008 eylülden buyana daha hiç tam maaş alamadık sürekli her ay enaz 1 hafta içerdeyiz...:(
Şükredeceğiz ve Sabır diyeceğiz
Başka yolu yok
Rabbim, Herşeyin Hayırlısını Versin

bence fiyat çok iyi ama tabi donanıma da bakmak lazım, ben combomu almadan önce connect bakmıştım 2006 da bana bu fiyatı vermişlerdi, hala fiyat aynı sanırım...
Şuan verdikleri fiyat full paket fiyatı.araçta sesli uyarı sistemi var örneğin bagajda unutulan eşyayı sesli söylüyor.

Şuan verdikleri fiyat full paket fiyatı.araçta sesli uyarı sistemi var örneğin bagajda unutulan eşyayı sesli söylüyor.

full paket bu fiyata bence iyi, gerçi bu fiyat belki tanıtım fiyatıdır...

eyer fordun tedarikçi firmalarından birinde çalışan bi yakının varsa ordan da extra bi 1500 tl indirim olur 30000 tl ye alırsın ve bu fiyata full paket ford çok iyi...ben bosch ta çalışıyorum bana tedarikçi indirimli 2006 da full connceti 29000e vermişlerdi...

hafta sonu şöyle bir dolaşıp bakıcam test sürüşü için araç yok gelince telefon açacaklar.takas ve kredi ile olayı çözmeyi düşünüyorum ama kısmet.inşallah herşey yolunda gider.

Yılmaz bey gece mesainizde Allah kolaylık versin..

bizim mesai sona geldi tüm dostlara sağlık huzur dolu bir akşam diliyorum..

gideyim nalburdan vida çivi pul vs vs alacam garajımızı kapatalım royalimiz huzurlu uyusun herkese iyi akşamlar.

Geri