Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mesutcuğum bende duman yok.melihciğm naber, ses dengelemeyi ayarlayabildin mi, birde torpido sütünden memnun kaldın mı?
ruhan abi ses olayını yaptım ama pek hassas deil aslında pek anlaşılmıo azaldığı hele arttığı hiç anlaşılmıo torpido sütünü bu akşam alacam mesut abinin dediğinden şimdide yıkatıyorum gül gibi olacak bu arada biraz önce çeşmeden geldik araba 180 yaptı canavar vallahi otoban faresi dahda giderdi rampa bitti:D

sen yokuş aşşa kaptırmış olma melih? bu arada o sütlere dikkat edin dandikleri sağdaki airbag yazısını siliyo be kalorifer peteklerini çatlatıyo ama diyim...ayrıca ben iç dış boya korumaya sokacam yarın tatile gidiyorum dönüşe 10 numara olacak namıssız...

ya arkadaşlar COMBO için en uygun lastik hava basınçları kaç sizce..

Önler ve arkalar kaç olmalı yakıt için performans için.. Bugüne kadar hep 32 yaptırdım önleri arkaları dorumu yanlışmı bilmem :D

Şu arabayı 4 yıldan beri kullanırım ne zamandan beri sorayım diyom yeni fırsatım oldu :)

Hay anasını benm aracında muaynesi sigortası kaskosu herşeyi bitmiş yaw :( biyere gidemiom yatıo namıssız :D:D cnm sıkılıo akşam ewe gelince :(

aman dikkat sametim bende kaptırıyodu marabayı onun yüzünden.
arkadaşlar tatile çıkıyorum bu arada bi süre yazamayacam combo garaja iyi bak( ki eminim:D ) tekrar görüşmek dileğiyle.

ruhan abi ses olayını yaptım ama pek hassas deil aslında pek anlaşılmıo azaldığı hele arttığı hiç anlaşılmıo torpido sütünü bu akşam alacam mesut abinin dediğinden şimdide yıkatıyorum gül gibi olacak bu arada biraz önce çeşmeden geldik araba 180 yaptı canavar vallahi otoban faresi dahda giderdi rampa bitti:D
zaten hızlandıkça ses çok artarsa rahatsız eder. ben epey test ettim, bana sanki gayet güzel gibi geldi. tabi birazda psikolojik olabilir. melihciğim birde combonuzun en son yakıt durumunu öğrenebilirmiyim(ş.içi/ş.dışı yol ve kullanım stili ile birlikte). umarım 180 km/h hızı yol boşken ve bir anlığına yapıyorsunuzdur?:eek:

ruhan abi şöyle diim ben sana 100 ytl lik benzinle 450 km yapıoruz benzini podan alıyoruz artık shell e geçtik yakıtının daha gğvenilir olduğunu düşünüyorum birde world karta kampanyası falan varmış ondan dolayı dünkü 180 davasındada bir anlık deildi e tabi hbafta içi olduğu için yolda boş saylırdı ancak 140 dann sonra benzin çok harcıyor araba bu aklınızda olsun şu anda 400 km yaptık ışık yandı birde çeşme ye giderken klima çıktı onunda etkisi var yani lafın kısası araç 22 kuruş yakıor

100 YTl 450 Km Şehir içimi şehir dışımı melih...

Geri