Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
araba boya korumaya girdi nasıl parladı bir görseniz öfff fotolarını çekip yollıcam şimdi yazlıktayım

ruhan abi şöyle diim ben sana 100 ytl lik benzinle 450 km yapıoruz benzini podan alıyoruz artık shell e geçtik yakıtının daha gğvenilir olduğunu düşünüyorum birde world karta kampanyası falan varmış ondan dolayı dünkü 180 davasındada bir anlık deildi e tabi hbafta içi olduğu için yolda boş saylırdı ancak 140 dann sonra benzin çok harcıyor araba bu aklınızda olsun şu anda 400 km yaptık ışık yandı birde çeşme ye giderken klima çıktı onunda etkisi var yani lafın kısası araç 22 kuruş yakıor

Motorin-dizel-mazot melihcim 1.3 ise

Bu arada normal mazot kullanan varmı?

normal mazotun kullanılmama sebeblerinden bi tanesi Euro dizel kadar yağlama özelliği olmaması ayrıca yüksek basınç pompaları (CDTİ) motorların yani içlerindeki parça boşlukları bilmem kaç mikron o kadar azki o yüzden hem normal mazot oringleri bozduğundan mazot kaçağınada sebebiyet verir bide partikül oranı normal mazotta daha fazla egr yi çabuk tıkayıp arızlanmasına ve arıza lambasını yakmasına neden olabilir....

COMBO'mla bir uzun yola çıkma ihtimali var bakalım
Düşünme aşamasındayım daha

Şöyle bir ORDU derelerine bakmayı planlıyorum

Geri